• Хмельничанка Ніна Грузевич взяла участь у Чемпіонаті світу в Катарі (Відео)
11:42, 17 жовтня 2016 р.

Хмельничанка Ніна Грузевич взяла участь у Чемпіонаті світу в Катарі (Відео)

Хмельницька велосипедистка увійшла у 30-ку кращих на чемпіонаті світу з велосипедного спорту на шосе.
Змагання розпочалися ще 9 жовтня у столиці Катару, місті Доха.
Перегони проводилися на розкішному штучному острові «Перлина Катару». Близько тисячі гонщиків з 75 країн зібрала цьогорічна першість.
Єдиною спортсменкою у категорії «юніорки», що виборола право представляти Україну на чемпіонаті, стала хмельничанка Ніна Грузевич.
Днями дівчина взяла участь у груповій гонці. Спортсменки подолали 74, 5 км з середньою швидкістю 40 км/год при температурі повітря 36 градусів. Дистанція була абсолютна рівнинна, але з частими несподіваними поривами пустельного вітру. До фінішу дісталися 74 учасниці з 80.
Хмельничанка Ніна Грузевич перетнула фінішну лінію у групі з лідерами та у підсумку посіла 29 позицію.
Дівчина уже вдруге після чемпіонату Європи підтвердила своє входження до тридцятки найсильніших гонщиць-юніорок світу.