Встановіть розширення «Новини Хмельницького - 0382.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Телеканал «1 + 1» може зникнути з екранів ТБ: причини і що говорять в Нацраді

Телеканал «1 + 1» може зникнути з екранів ТБ: причини і що говорять в Нацраді
17:3329.12.201613
Телеканал «1 + 1» може зникнути з екранів ТБ: причини і що говорять в Нацраді

цілком і повністю за.щоб закрили.бо крім 95 кварталу і турецьких серіалів нічого немає. А якби небуло б 95ого.то б взагалі нічого показувати було б....

Всі коментарі (13 )

Сьогодні, 29 грудня, у телеканалу «1 + 1», що входить до групи медіахолдингу Ігоря Коломойського «1 + 1 media», закінчується термін ліцензії на аналогове мовлення.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення поки ще не продовжила ліцензію, тому є загроза відключення каналу. Про це стало відомо зі звернення телеканалу «1 + 1» до Президента України Петру Порошенко.

ЩО ГОВОРЯТЬ НА ТЕЛЕКАНАЛІ

«15 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення одноголосно проголосувала за переоформлення та продовження ліцензії для каналу. Під час розгляду заявки ніяких офіційних претензій на адресу каналу не надходило. Останні два тижні, з різних джерел ми отримуємо інформацію про спробу скасувати таке рішення і здійснити рейдерське захоплення каналу », - йдеться в тексті листа.

На телеканалі зазначили, що вони вже сплатили ліцензійний збір. «Ми все ще перебуваємо не лише в ситуації невизначеності, а й перед загрозою відключення мовлення або призначення якогось нового стороннього керівництва каналу« 1 + 1 ", що є нонсенсом для приватної компанії», - наголошується в тексті звернення до Президента.

Відзначимо, що 1 січня 2017 року минає 20 років з моменту початку мовлення провідної служби новин України - ТСН (Телевізійна служба новин).

Лист підписали Генеральний директор «1 + 1 медіа» Олександр Ткаченко, директор департаменту інформаційної мови С. Попов, директор департаменту журналістських розслідувань М. Шиленко, Ведуча ТСН Тиждень Алла Мазур, ведуча ТСН Наталія Мосейчук, ведуча ТСН Лідія Таран, ведучий «1 + 1 », заслужений артист України Юрій Горбунов, керівник Студії« Квартал-95 »Володимир Зеленський.

КОМЕНТАР НАЦРАДИ

Голова Нацради Юрій Артеменко в коментарі «Детектор медіа» нагадав норму закону про те, що продовжена ліцензія видається не раніше останнього дня терміну дії старої ліцензії.

«15 грудня Національний рада переоформила і продовжила ліцензію« 1 + 1 ". Розгляд заявки каналу тривало 6 місяців через численні недоліки з боку ліцензіата, які представники ліцензіата виправляли разом зі співробітниками нашого апарату. Ми прийняли рішення, як тільки були виправлені всі недоліки», - нагадав Артеменко.

Через націоналізацію «Приватбанку» Нацрада запитав у каналу «1 + 1» оновлені дані про кінцевих бенефіціарів. Спочатку усно, а вчора, 28 грудня, заступник голови Нацради Уляна Фещук прислала «1 + 1» офіційний запит по бенефіціарам.

За словами Юрія Артеменка, Нацрада не виставляв «1 + 1» рахунок на оплату ліцензійного збору, оскільки запросив оновлені дані для ліцензії. «Вони самі оплатили ліцензійний збір 23 грудня без виставлення рахунку, навіть переплатили удвічі. Ми їм будемо повертати половину суми », - повідомив голова Нацради.

І додав, що бланк продовженої ліцензії видається протягом до 30 днів з моменту сплати ліцензійного збору, як у випадку з видачею нових ліцензій. Тому Нацрада збирається видати ліцензію «1 + 1» аж до 23 січня 2017 року.

Тим часом, за словами Юрія Артеменка, телеканал може продовжувати мовлення навіть при відсутності бланка ліцензії, адже вже прийнято рішення Нацради про продовження терміну дії ліцензії.

Нагадаємо:З нового року українці платитимуть за телеканали

Повідомляємо: з 1 січня група «1 + 1 медіа», що належить Ігорю Коломойському, закриває англомовний телеканал Ukraine Today. Також в новому році пропаде і телеканал UBR.

www.0382.ua

Джерело: Інформатор
Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...