Світова економічна криза торкнулася і країн на пострадянському просторі. Люди втрачають роботу, і вимушені переїздити в інші країни в пошуках пристойного заробітку. Україна, маючи розвинуту промисловість, приваблює іноземних фахівців, і інвесторів. Для легальної роботи на теренах країни потрібно отримати дозвіл на трудову діяльність.

Для того, щоб отримати офіційний дозвіл на працевлаштування іноземця треба дотримуватися певної процедури. В службу зайнятості, яка саме і займається наданням дозвільних свідоцтв, потрібно надати низку документів. Свідоцтво про освіту іноземця необхідне, щоб пересвідчитися в можливості зайняти певну посаду. Також надається договір наймання, що склали компанія і співробітник. Обов’язковими є страховий медичний поліс, та квитанція, яка засвідчує сплату держмита. Особливо привабливим містом для працевлаштування і ведення власного бізнесу являється Київ. Офіційнийдозвіл на працевлаштування Києв вимагає у роботодавців, які запрошують на роботу іноземних громадян. Дозвіл потрібен іноземним партнерам, що направляють фахівців в українські філії на працевлаштування в контрактній формі. Іноземці, які мають на меті довгострокове перебування в країні, повинні отримати дозвіл на офіційне працевлаштування. На інтернет ресурсі https://migrate.lviv.ua можно досконально вивчини умови надання дозвільних документів на працевлаштування. Головною вимогою до іммігрантів являється грамотне складання документів. Скориставшись послугами професійних консультантів, пакет потрібних документів можно скласти в мінимально короткий термін.

Отриманий дозвіл на працевлаштування діє протягом року. Далі дозвіл треба подовжити. Дозвіл дає можливість не порушуючи законів країни мати стабільний заробіток.