Мережа кінотеатрів «Мультиплекс» та ілюстраційна агенція ILL&MATES4 проводять акцію

Правила

1. Створити кіноафішу (постер) до фільму Star Wars: The Force Awakens. На постері розмістити англійською мовою назву фільму та ім‘я режисера. В конкурсі братиме участь лише одна робота. Декілька робіт від одного учасника розглядатись не будуть. Щоб не було непорозумінь, будь ласка, надсилайте лише одну роботу.

2. Надіслати свою роботу з коротким описом ідеї англійською мовою на електронну пошту [email protected] В тілі листа обов’язково вказати наступні дані: ім’я, прізвище, по-батькові // дата народження // місто, в якому проживаєте // e-mail // контактний телефон.
3. Технічні вимоги до робіт: формат файлу — psd/ tiff, розмір — 770х1170 мм 150dpi та 970х1470 мм 150dpi, вертикальне розміщення, профіль кольору — CMYK. До хайрезів треба додати прев‘ю. Файл називати, використовуючи латиницю, в наступному порядку: прізвище та ім'я_розмір файлу.

Інши умови - Ставши учасником конкурсу, ви даєте згоду на використання вашої роботи організаторами конкурсу для показу, друку, використання в рекламних матеріалах тощо.
При розміщенні робіт, виконаних для Cinema Poster Awards, у власному портфоліо, прохання вказувати, що роботи виконані для конкурсу, а не для команії Walt Disney:)