2 квітня в 16:00 у студії Шанті пройде презентація оздоровчої програми "Інформодіагностіка і інформотерапія". З програмою всіх бажаючих познайомить інформотерапевт Юлія Молодих.
Інформодіагностіка - це об'єднання української розробки професора З.Д. Скрипнюка і класичної німецької технології. З її допомогою можливо:
1. Виявити причину хвороб. З букета хвороб викристалізувати основні причини, тобто визначити "найслабші ланки", лікування яких швидко і ефективно відновлює ваше здоров'я.
2. Діагностувати різних збудників інфекційних захворювань - віруси, бактерії, грибки, гельмінти, найпростіші.
3. Перевірити чи підходить вам косметика, побутова хімія, засоби гігієни, якими ви користуєтеся. А саме, не роблять вони алергічного, токсичного або гормонального впливу на ваш організм.
4. Протестувати переносимість харчових продуктів, побутових алергенів, ліків, які ви можливо змушені постійно приймати, а також скорегувати їх побічні дії.
5. Визначити дефіцит окремих мікроелементів і вітамінів, що позбавить вас від прийому дорогих полівітамінних комплексів і вбереже від надлишку вітамінів і мікроелементів в організмі, оскільки це загрожує серйозними проблемами в подальшому.
6. Вирішити проблему зайвої ваги за допомогою підбору дієти і активізації обміну речовин.
Індивідуально підібране лікування включає в себе: інформотерапія, фітотерапію, апітерапію, застосування спецій, аромомасел, гомеопатію, прийом препаратів традиційної медицини.

Телефон для справок -068-506-55-76.