Rainy Day - унікальний артист з нового покоління музикантів, перкусіоніст-барабанщик, який виступає в дуеті з dj-ями. На даний момент Rainy Day - єдиний професійний перкусіоніст в сфері клубної індустрії.

За свою 10-ти річну кар'єру музикант грав, що називається «back-to-back» з кращими dj-ми України, СНД, ближнього і далекого зарубіжжя: Serge Devant (USA), The Timewriter (Germany), Ian Pooley (Germany), Gordon Edge (Spain), Uner (Spain), Lucas Greenberg (Germany), Sendos Fuera (Ibiza, Spain), Abe Duque (NYC, USA), Hot Since 82 (UK), FEX (Fr), Spy.der (Ru), List (Ru), Shushukin (Ru), Sergei Sanches (Ru), Anton Kubikov (Ru), Artem Neba (Ua) і багатьма іншими ...

Останні 8 років артист активно і успішно експериментував з електронними барабанами Roland, рекламним обличчям яких він є і на сьогоднішній день. Сміливе застосування технологічних інновацій призвело до народження нової нечуваної концепції виступів клубного формату.

В одному сеті з dj-єм використовуються барабани з будь-якого куточка Землі, ритм секції в стилі будь-яких ударних установок, звуки найсучасніших саунд-лабораторій світу і всѐ це грунтовно обробляється ефектами.

Відмінною і важливою рисою цього артиста є «форматна універсальність» - вміння максимально відповідати концепції закладу своїм зовнішнім виглядом, характеру артистизму, динаміки і техніки гри, а також використовуваних інструментів.