Днями мистецька зала музею історії міста Хмельницького, ніби яскравими променями весняного сонця, освітилась позитивною енергетикою та веселковими кольорами пластичних витворів вправних рук понад сотні вихованців Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Керамічні вироби залюбки створюють вони під керівництвом Людмили Тершівської – професійного кераміста, досвідченого і вмілого педагога.

На виставці, яка діятиме до кінця квітня, представлено більше 100 рельєфів і таку ж кількість круглої скульптури. Відповідно оформлені, скомпоновані і виважено розміщені дитячі роботи приваблюють щирістю почуттів, дитячою безпосередністю, а часом і високим рівнем майстерності, що притаманний досвідченим керамістам.

Довідково: Тершівська Людмила Борисівна народилась на Хмельниччині 6.09.1963 р. Закінчила відділення кераміки Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова та художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К.Ушинського. Викладала у загальноосвітніх школах, з 2011 року – викладач ХДШО та ДПМ.

 


Музей працює з 9.00 до 18.00 години (вівторок – п’ятниця), по суботах – з 10.00 до 18.00 год.

Вхідний квиток  для дітей – 6 грн., для дорослих – 9 грн.