Хмельницький розпочинає підготовку до Всесвітнього дня вишиванки Чи буде вишиванковий рекорд? Хто стане міні Пан та Пані Вишиваночка 2018? Де ввечері святково відпочити на свіжому повітрі?

Молодіжна громадська рада при Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради та Студентська рада Хмельницького національного університету спільними зусиллями проведуть День вишиванки 2018 «Цього року ми плануємо провести заходи в декілька етапів, щоб усі мали змогу долучитись тоді, коли їм зручно.

Попередні роки були скарги на кшталт «В обідню перерву не зручно, адже усі на роботі, а підлаштовуються суто під чиновників, краще б ввечері» та навпаки «А чому так пізно? Завтра на роботу, краще б вдень». Тому основні заходи будуть відбуватись протягом дня» Чим цьогоріч організатори дивуватимуть хмельничан? - Акція «Новонародженні у вишиванках» Вранці, наймолодші хмельничани, що народяться у переддень Дня вишиванки, отримають перші у житті вишиваночки із рук Міського голови та активної молоді міста - Рекордний флешмоб «Подільський орнамент»

В обідню пору на Майдані незалежності хмельничани утворять контур Хмельницької області в середині якого відводять вишиванковий орнамент Поділля у два етапи - Міні Пан та Пані вишиваночка Міський будинок культури організує шоу вишиванкової краси для школярів 1-4 класів поруч із кінотеатром ім. Т. Шевченка - Перегляд мультфільму «Викрадена принцеса» під відкритим небом Ввечері Студентська рада ХНУ запрошує усіх на стадіон Хмельницького національного університету переглянути мультфільм «Викрадена принцеса» на свіжому повітрі. Вхід традиційно безкоштовний.

«Варто наголосити, що попри все не заходи головне в цей день. Найголовніше - не забути одягнути вишиванку - наш генетичний код» Детальну програму та анонси свята очікуйте на сторінці Молодіжної громадської ради у Facebook після 10 травня @mgr.khm Організаційний комітет інформує про можливість долучатись до проведення свята. Якщо ви маєте цікаві ідеї та хочете власними силами втілити їх у реальність на День вишиванки - звертайтесь до 10.05.2018р. за телефоном - 096 36 59 147 - Анастасія, координатор Дня вишиванки у Хмельницькому