Книгарня «Є» запрошує відвідати прес-конференцію та автограф-сесію із солісткою гурту KRUT Мариною Крут та диригентом камерного оркестру Тарасом Мартиником. Захід відбудеться 7 травня. Початок – о 18.00.

Marina Krut – хмельничанка,що мешкає наразі в Києві, soul-бандуристка, учасниця шоу "Х-фактор" та солістки гурту KRUT, 
разом із диригентом камерного оркестру Тарасом Мартиником зустрінуться з журналістами та поціновувачами музики у стінах Книгарня "Є" Хмельницький.

Гості розкажуть про ●●● KRUTЬ ●●● Великий сольний концерт!, який відбудеться 11 травня, за участю камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії та їх диригента Тараса Мартиника. Поспілкуємося про творчість, плани на майбутнє та досвід від участі в "Х-факторі".

Усі бажаючі зможуть задати свої питання, сфотографуватися з нашими гостями та взяти автограф.

KRUT – це музичний проект хмельницької бандуристки Марини Круть, головна ідея якої – показати усьому світу, що бандура може звучати сучасно. Саме для цього і був зібраний гурт, який із радістю допомагає Марині у просуванні її задуму. KRUT постійно експериментує з різними сесійними музикантами, для того щоб наповнити свою музику ще більш цікавими та глибокими звуками.

Стиль музики, в якому грає KRUT є досить різноманітним. Тут і Jazz і Blues, домішки Funk та Soul музики, якщо прислухатись, то можна навіть почути елементи латинської музики та музики інших народів. Усе це поєднується у незрівняний саунд із тонкою харизмою та витонченим вокалом.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 709 792.
Вхід вільний.