Майстер-клас "Як працювати з текстом". Спільний розбір п'єси В. Шекспіра "Ромео та Джульєтта" з режисером Дмитром Гусаковим. (Хмельницький)

Книгарня «Є» запрошує на майстер-клас "Як працювати з текстом". Спільний розбір п'єси Вільяма Шекспіра "Ромео та Джульєтта" з режисером Дмитром Гусаковим, який відбудеться 10 травня. Початок – о 18.30.

Такого ще не було! Вперше у Хмельницькому та в Книгарні "Є". Оригінальний підхід до літератури та творчості, можливість зазирнути у світ режисури і театру, почути і побачити секрети професійного розбору п'єси від голови ГО "Центр розвитку театру "ЧасТ", керівника Народного аматорського театру "Дзеркало" Дмитра Гусакова. 

Суть майстер-класу полягає в професійному розборі п'єси режисера разом з глядачем. Визначення теми, ідеї, конфлікту та інших невід'ємним складових п'єси. Запрошуємо усіх, хто бажає спробувати себе у ролі режисера та взяти участь у розборі п'єси Вільяма Шекспіра "Ромео і Джульєтта". Для цього ви маєте пригадати твір, якщо його читали, або прочитати, якщо ви ще досі не знайомі з цим шедевром літератури.

Гусаков Дмитро Сергійович - режисер freelancer, голова ГО "Центр розвитку театру "ЧасТ", керівник Народного аматорського театру "Дзеркало". Магістр театрального мистецтва. Як актор працював в театрах: "Київський муніципальний академічний театр ляльок", театр "San-San", театр "Ptah", театр "Арлекін". Як режисер працював в театрах: Хмельницького, Харкова, Одеси, Чернівців, Київа, Рокішкіса (Литва). 


Адреса Книгарні «Є»:
м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 70-97-92. 
Вхід вільний.