11 жовтня 2018 р. о 12.00 у Хмельницькій центральній бібліотеці (вул. Подільська, 78) відбудеться презентація другого випуску літературно-публіцистичного альманаху «Південний Буг» Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України (НСПУ)

Альманах видано відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською». 

Видання уміщує розмаїття літературних творів: повісті, оповідання, новели, образки, мініатюри, класичні та модерні поезії. Окремий розділ надано «Молодій музі», не забуто про гумор і сатиру, дослідницькі та критичні статті й рецензії. Основна й актуальна тема – українська мова в контексті історії та сьогодення. Зокрема, Хмельницького обласного громадського форуму «За українську мову», що відбувся в червні цього року.
 


Довідка:

Програма підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською» була затверджена рішенням дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради №25 від 27.12.2017.

Головною метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої справи, книгорозповсюдження та популяризації української книги, задоволення потреб містян у книжковій продукції, поширення всебічної інформації про місто Хмельницький, популяризація культурної спадщини, формування позитивного і привабливого іміджу міста, а також підтримка сучасних авторів і видавців, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери, всебічного вивчення творів місцевих авторів та забезпечення громади міста соціально важливою книжковою продукцією, популяризація української книги, розвиток і підтримка читацької культури.