• Головна
  • Хмельницьке «Поділля» перемогло у першому матчі Чемпіонату України
16:44, 25 липня 2016 р.

Хмельницьке «Поділля» перемогло у першому матчі Чемпіонату України

Цими вихідними хмельницьке «Поділля» провело першу зустріч Чемпіонату України у Другій Лізі. 24 липня на рідному полі футболісти зустрілися з  ФК «Суднобудівник» (Миколаїв).
На матч прийшло подивитися майже 5 тисяч вболівальників. Хмельничани виграли з рахунком «2:0».
Подоляни грали у біло-блакитній формі, а гості у темно-синій. Варто зауважити, що ФК «Суднобудівник» очолює громадянин США Денніс Люкерс. Він має тренерську ліцензію УЄФА категорії А. Клуб спонсорують англійці.
У першому таймі підопічні Віталія Балицького володіли ігровою і територіальною перевагою, однак забити так і не зуміли. «Суднобудівник» в нападі виглядав не надто переконливо. На перерву команди вирушили з нічийним рахунком «0:0».
У другій половині зустрічі «Поділля» суттєво додало в атаці. На 52-й хвилині гол у ворота суперників забив капітан хмельничан Алішер Якубов – «1:0».
На додаткових хвилинах зустрічі відзначився воротар «Поділля» Богдан Савчук. Він відбив удар здалеку. А на 93-й хвилині подоляни забили вдруге – після пострілу Андрія Ліповуза м’яч влетів у сітку «Суднобудівника» – «2:0».
30 липня на виїзді подоляни зустрінуться з ФК «Балкани» (с.Зоря, Одеської області).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію