11.33 дуже добре
Обслуговування
12
(2 оцінки)
Ціни
11
(2 оцінки)
Місцезнаходження
11
(2 оцінки)
31 перегляд в серпні
Я рекомендую
2 людини рекомендують

Фотоальбоми (1)

Інформація про компанію

Бізнес-послуги, фінанси / Експертна оцінка
Свою діяльність оціночна  компанія «Назарет» веде з 2004 року. Компанія пропонує всі види оціночних послуг і консультування з питань оцінки майна у Хмельницькому . У компанії працюють професійні оцінювачі у Хмельницькому, визнані фахівці в своїй області Хмельницького, що володіють величезним досвідом і унікальними знаннями і вміннями, які постійно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє компанії впевнено почувати себе на ринку оціночних послуг.Оціночна компанія "Назарет"у Хмельницькому має бездоганну репутацію.Уже понад 10 років роботи наш основний орієнтир - високий рівень компетенції в даній сфері і бездоганну якість послуг. У процесі роботи з клієнтом ми прагнемо досягти повного в...

Свою діяльність оціночна компанія «Назарет» веде з 2004 року. Компанія пропонує всі види оціночних послуг і консультування з питань оцінки майна у Хмельницькому . У компанії працюють професійні оцінювачі у Хмельницькому, визнані фахівці в своїй області Хмельницького, що володіють величезним досвідом і унікальними знаннями і вміннями, які постійно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє компанії впевнено почувати себе на ринку оціночних послуг.

Оціночна компанія "Назарет"у Хмельницькому має бездоганну репутацію.Уже понад 10 років роботи наш основний орієнтир - високий рівень компетенції в даній сфері і бездоганну якість послуг. У процесі роботи з клієнтом ми прагнемо досягти повного взаєморозуміння, що дозволяє провести підготовку звітів в обумовлений термін.

Головним пріоритетом є своєчасне виконання узятих на себе зобов'язань і, звичайно, індивідуальний підхід до кожного клієнта, який до нас звертається з питань оцінки майна у Хмельницькому.

Послуги компанії "Назарет" у Хмельницькому: 

- оцінка квартири у Хмельницькому

- оцінка приватного будинку у Хмельницькому

- оцінка земельної ділянки Хмельницький

- оцінка котеджу Хмельницький

- оцінка дачі Хмельницький

- оцінка гаражу Хмельницький

- оцінка машини у хмельницькому 

- оцінка сільгосп і спецтехніки у Хмельницькому

 - оцінка бізнесу у Хмельницькому

- оцінка обладнання у Хмельницькому

Бізнес-послуги, фінанси / Кадастрові послуги, оцінка, облік
Ринкова оцінка майна у Хмельницькому, а зокрема оцінка будинку і квартири, є найбільш популярною послугою. Експертна незалежна оцінка нерухомого майна (нерухомості)  в місті Хмельницький важлива для проведення найрізноманітніших процедур. Ви можете оцінити заставне майно (майно під заставу), для іпотеки або нотаріуса з компанією з оцінки майна «Назарет» у Хмельницькому. Однак найчастіше це оцінка для продажу, а також оцінка для оподаткування.Оцінка ринкової вартості нерухомості базується на величезній кількості показників. Це також ускладнює процедуру визначення вартості. Під показниками ми будемо розуміти: місце розташування, розвиток транспорту та інфраструктури району, стан самої кв...

Ринкова оцінка майна у Хмельницькому, а зокрема оцінка будинку і квартири, є найбільш популярною послугою. Експертна незалежна оцінка нерухомого майна (нерухомості)  в місті Хмельницький важлива для проведення найрізноманітніших процедур. Ви можете оцінити заставне майно (майно під заставу), для іпотеки або нотаріуса з компанією з оцінки майна «Назарет» у Хмельницькому. Однак найчастіше це оцінка для продажу, а також оцінка для оподаткування.


Оцінка ринкової вартості нерухомості базується на величезній кількості показників. Це також ускладнює процедуру визначення вартості. Під показниками ми будемо розуміти: місце розташування, розвиток транспорту та інфраструктури району, стан самої квартири, поверховість, стан документів (їх правильне юридичне оформлення) і багато іншого. Існує кілька підходів, які оцінювачі можуть використовувати в своїй роботі. Умовно можна виділити три основні підходи: витратний, дохідний і порівняльний.


Максимальне використання різноманітних чинників, а також сукупність підходів дозволяє зробити аналіз найбільш точним. Ціна (вартість) оцінки нерухомості в компанії з оцінки майна "Назарет" у Хмельницькому доступна для всіх. Можлива онлайн оцінка нерухомості (квартири, будинки).

Ми зможемо оцінити будь-яке нерухоме майно:

Оцінка гостинки у Хмельницькому

Оцінка комуналки у Хмельницькому

Оцінка частки(частини)  в квартирі в Хмельницькому

Оцінка квартири для нотаріуса у Хмельницькому

Оцінка  квартири (однокімнатної, двокімнатної, трикімнатної, чотирикімнатної, багатокімнатної) у Хмельницькому

Оцінка заставного  майна (нерухомість під заставу) у Хмельницькому

Оцінка  нерухомості  (майна) для іпотеки у Хмельницькому

Оцінка паркінга або гаража (гаражний бокс) у Хмельницькому

Оцінка приватного домоволодіння У Хмельницькому

Оцінка будинку і частини будинку у Хмельницькому

Оцінка таунхауса у Хмельницькому

Оцінка дачі і дачного будиночку у Хмельницькому

Бізнес-послуги, фінанси / Менеджмент і консалтинг
Співпраця з оціночною компанією "Назарет" у Хмельницькому вигідна! * Високий рівень професіоналізму, бездоганна репутація, довіра банків, клієнтів. * Ми використовуємо кращий вітчизняний і міжнародний досвід оцінки у Хмельницькому * Замовлення виконуються якісно і в обумовлені терміни. * Ми гарантуємо конфіденційність відносин з замовником. * В роботі оціночної компанії "Назарет" у Хмельницькому  застосовуються новітні IT-технології. * Співпраця з нами гарантує партнерські відносини. * Спеціальні умови для корпоративних клієнтів! * колектив оціночної компанії "Назарет" у Хмельницькому працює на Ваш успіх!Переваги співпраці з компанією з оцінки майна "Назарет" у ХмельницькомуНаші клієнт...

Співпраця з оціночною компанією "Назарет" у Хмельницькому вигідна!

 * Високий рівень професіоналізму, бездоганна репутація, довіра банків, клієнтів.

 * Ми використовуємо кращий вітчизняний і міжнародний досвід оцінки у Хмельницькому

 * Замовлення виконуються якісно і в обумовлені терміни.

 * Ми гарантуємо конфіденційність відносин з замовником.

 * В роботі оціночної компанії "Назарет" у Хмельницькому  застосовуються новітні IT-технології.

 * Співпраця з нами гарантує партнерські відносини.

 * Спеціальні умови для корпоративних клієнтів!

 * колектив оціночної компанії "Назарет" у Хмельницькому працює на Ваш успіх!

Переваги співпраці з компанією з оцінки майна "Назарет" у Хмельницькому

Наші клієнти цінують свій час і гроші і довіряють свої ризики професіоналам, тобто нам, оціночній компанії "Назарет" у Хмельницькому! Що дозволяє їм займатися розвитком бізнесу і бути лідерами в своєму сегменті.

Цінова політика оціночної компанії "Назарет" у Хмельницькому

Цінова політика  гнучка і справедлива. Якщо Ви плануєте співпрацю з компанією «Назарет» на довгостроковій основі, ми обов’язково підемо Вам на зустріч і встановимо лояльні ціни спеціально для вас.

Бізнес-послуги, фінанси / Бухгалтерські послуги, аудит
Оцінка автомобіля вважається багатогранним процесом, в якому враховується величезна кількість різних факторів. Незалежна експертна оцінка автомобіля використовується для різних цілей. Найчастіше необхідна оцінка вартості автомобіля для продажу, для цілей оподаткування, а також при страхуванні у Хмельницькому Страхові компанії нерідко встановлюють свою, вигідну для себе вартість автомобіля, що б надалі знижувати страхові виплати. Оцінка рухомого майна (автотранспорту) з оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому відштовхується від таких параметрів: модель автомобіля, вік, технічного стану, пробіг, параметрів тюнінгу та іншого. Необхідно враховувати всі параметри, що б можна було макс...

Оцінка автомобіля вважається багатогранним процесом, в якому враховується величезна кількість різних факторів. Незалежна експертна оцінка автомобіля використовується для різних цілей. Найчастіше необхідна оцінка вартості автомобіля для продажу, для цілей оподаткування, а також при страхуванні у Хмельницькому Страхові компанії нерідко встановлюють свою, вигідну для себе вартість автомобіля, що б надалі знижувати страхові виплати.


Оцінка рухомого майна (автотранспорту)
з оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому відштовхується від таких параметрів: модель автомобіля, вік, технічного стану, пробіг, параметрів тюнінгу та іншого. Необхідно враховувати всі параметри, що б можна було максимально точно визначити ціну.
Експертиза автомобіля або автотехнічна експертиза - це проведення різних заходів з метою встановлення реальної ситуації, яка сталася під час дорожньо транспортній пригоді. Особливе значення займає оцінка збитку автомобіля при (після) ДТП
у Хмельницькому.
Важливо зрозуміти наскільки дійсно постраждала машина і яка буде вартість її відновлення. Від цієї ситуації ніхто не застрахований, але важливо, що б автотехнічна експертиза проводилася незацікавленими експертами.


Оцінка автотранспортних (транспортних) засобів
з оціночною компанією «Назарет» у  Хмельницькому не обмежується виключно визначенням вартості авто. Це також оцінка мотоцикла (мото транспорту), трактора, вантажівки, спецтехніки, гідроцикли, човни, пантона, катери, судна, катери, автобуса, причепа у Хмельницькому.

Бізнес-послуги, фінанси / Фінансові послуги
Комерційна нерухомість є досить багатогранним складовим. У нього входить безліч компонентів. Простими словами це вся нерухомість, яка належить підприємству і яка використовується в його роботі з метою отримання прибутку.  Оцінка комерційної нерухомості підприємства у Хмельницькому необхідна для вирішення найрізноманітніших завдань. Найчастіше вона здійснюється для здачі в оренду. Це може бути оцінка цеху, офісу для здачі в оренду в Хмельницькому. Завдяки проведеним аналізом буде визначатися доцільність здачі нерухомості в оренду, а також можлива одержуваний прибуток. Оцінка офісних будівель, складської і офісної нерухомості, офісного центру  оціночною компанією «Назарет» також необхідн...

Комерційна нерухомість є досить багатогранним складовим. У нього входить безліч компонентів. Простими словами це вся нерухомість, яка належить підприємству і яка використовується в його роботі з метою отримання прибутку. 


Оцінка комерційної нерухомості підприємства
у Хмельницькому необхідна для вирішення найрізноманітніших завдань. Найчастіше вона здійснюється для здачі в оренду. Це може бути оцінка цеху, офісу для здачі в оренду в Хмельницькому. Завдяки проведеним аналізом буде визначатися доцільність здачі нерухомості в оренду, а також можлива одержуваний прибуток. Оцінка офісних будівель, складської і офісної нерухомості, офісного центру  оціночною компанією «Назарет» також необхідна для страхування (для страхової). У разі страхування вашого офісу або іншого рухомого майна підприємства, страховики повинні розуміти страхову вартість об'єкта. Те ж саме необхідно і в разі виникнення страхового випадку.


Оцінка нерухомості підприємства для внеску в статутний фонд
 у Хмельницькому (частки в статутному фонді) необхідна як при створенні компанії, так і при збільшенні її статутного капіталу. І тут також не обійтися без оцінювачів. Оцінка нерухомості для податкової оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому здійснюється для визначення вартості майна та виконання податкових платежів. Складність даної процедури визначення вартості комерційної нерухомості пов'язана з різноманітністю об'єктів, а також різними особливостями підрахунку. Наприклад, визначення вартості офісу буде розраховуватися за зовсім іншими показниками, в порівнянні з вартістю складів і виробничих приміщень.

Бізнес-послуги, фінанси / Землевпорядні, геодезичні послуги
Розвиток підприємства багато в чому залежить від правильності оцінки і використання оборотних коштів. Оборотні кошти є сукупністю різноманітних параметрів: використовується сировина, готові товари, незавершене виробництво, грошові кошти підприємства, паливо та інше. Оцінка товарів в обороті і оборотних коштів у Хмельницькому  дозволяє істотно підвищити ефективність діяльності компанії, знизити витрати на етапах виробництва і збуту товарів і як наслідок підвищити прибутковість організації  Оцінка оборотних коштів оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому необхідна для вирішення ряду питань: оцінка товарів для застави і страховки; зміни суми статутного капіталу; визначення стратегії...

Розвиток підприємства багато в чому залежить від правильності оцінки і використання оборотних коштів. Оборотні кошти є сукупністю різноманітних параметрів: використовується сировина, готові товари, незавершене виробництво, грошові кошти підприємства, паливо та інше. Оцінка товарів в обороті і оборотних коштів у Хмельницькому  дозволяє істотно підвищити ефективність діяльності компанії, знизити витрати на етапах виробництва і збуту товарів і як наслідок підвищити прибутковість організації 


Оцінка оборотних коштів
оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому необхідна для вирішення ряду питань: оцінка товарів для застави і страховки; зміни суми статутного капіталу; визначення стратегії підприємства, її основних цілей; при зміні власності, банкрутстві, ліквідації. Компанія«Назарет» у Хмельницькому  спеціалізується на виконанні оцінки оборотних коштів. Ми гарантуємо вам висококваліфіковану допомогу в найкоротші терміни.

Бізнес-послуги, фінанси / Маркетингові послуги
Однією з найважливіших статей активів підприємства є обладнання. Від його ефективності, технічних параметрів, функціональних можливостей, терміну роботи, залежить якість роботи самого підприємства. Визначення ринкової вартості обладнання у Хмельницькому, верстата, основних засобів дозволить власникам підприємства зрозуміти доцільність його використання.Іноді куди більш ефективним буде продати вже наявне обладнання та оновити свій технічний парк менш енергоємним обладнанням, або просто новою лінійкою. У будь-якому випадку ви повинні розуміти ринкову ціну, по якій ви можете продати ваші активи. Мова йде не тільки про габаритні верстати або автоматизовані технологічні лінії. Оцінка машин...

Однією з найважливіших статей активів підприємства є обладнання. Від його ефективності, технічних параметрів, функціональних можливостей, терміну роботи, залежить якість роботи самого підприємства. Визначення ринкової вартості обладнання у Хмельницькому, верстата, основних засобів дозволить власникам підприємства зрозуміти доцільність його використання.

Іноді куди більш ефективним буде продати вже наявне обладнання та оновити свій технічний парк менш енергоємним обладнанням, або просто новою лінійкою. У будь-якому випадку ви повинні розуміти ринкову ціну, по якій ви можете продати ваші активи. Мова йде не тільки про габаритні верстати або автоматизовані технологічні лінії. Оцінка машин і офісного устаткування оціночною компанією «Назарет» у Хмельницькому також важлива для підприємства. Експертна ринкова оцінка вартості обладнання відбувається в наступних випадках: для купівлі продажу; для збільшення статутного капіталу; при утилізації; для укладення договору страхування; при взятті кредиту і використанні обладнання в якості застави; при укладенні договору оренди і так далі.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео

Відгуки

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється : використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Обслуговування
0/12
Ціни
0/12
Місцезнаходження
0/12
Відгук:

Завантажити фото: