Відповідальні студенти часто замислюються над тим, де можна підробляти у вільний від навчання час. Варіантів достатньо багато, що дає можливість підібрати відповідну роботу. Отже, на що може звернути увагу сучасний студент?

Промоутерство та розповсюдження листівок

Мабуть, це найбільш легкий та доступний для студентів варіант. Ви зможете заробити немало грошей, якщо будете старатися. Людина, яка бажає потрапити на таке місце, повинна бути комунікабельною та ввічливою.

Оператор call-центру

Пошуки такої роботи варто розпочати, вивчивши сайти з об’явами в інтернеті. Що ж повинен робити оператор? Вам треба буде приймати замовлення за допомогою телефону, консультувати людей по різноманітним питанням, що стосуються послуг чи товарів, запропонованих компанією. Іноді треба буде проводити спеціальні опитування.

Інтерв’юер

Це люди, що повинні проводити опитування серед населення. Їх результати використовуються для різноманітних маркетингових дослідів. Якщо на вулиці тепло, вам треба працювати на вулиці. Зимою ви будете знаходитися у магазинах, в кінотеатрах та в інших закладах. Ваша основна задача – підходити до людей на вулиці або у закладі, щоб закликати їх до прийняття участі у проведенні певного опитування.

Праця кур’єром

На цю роботу найчастіше беруть хлопців, адже треба працювати немало. Ви можете отримувати гроші за кожне замовлення, яке доставили за адресою. Але деякі компанії пропонують фіксовану ставку за кожний відпрацьований місяць. Якщо брати середні показники, ви можете заробити до 2000 гривень за місяць. До речі, проїзд у громадському транспорті оплачує компанія.

Продавець або касир

Деякі супермаркети або магазини, де продається косметика, готові взяти на роботу студентів. Завдання фахівців – рекламувати товар, а також допомагати покупцям його обрати. Також ви будете викладати продукцію на прилавок. За шестигодинний робочий день за місяць ви будете отримувати приблизно 1700 гривень. Але продавці-консультанти, що продали багато товару, можуть розраховувати на виплату відсотків від власника магазину. Деякі консультанти працюють за трудовими книжками.

Охоронник або сторож

Якщо у студента є спортивне минуле за плечима, або ж він проходив службу в армії, то можна влаштуватися на роботу у якості охоронця або сторожа різних закладів. Відповідно, на таку роботу беруть лише хлопців.

Прибиральниця приміщень

Багато компаній залюбки беруть на таку роботу жвавих студентів. Ви можете влаштуватися у офіс або ж у торговий центр. Прибирати приміщення зазвичай треба після робочого дня або ж перед його початком. Це сухе прибирання: винести сміття, пилососити, перевірити наявність туалетного паперу і так далі. Вологе прибирання треба буде роботи лише раз на тиждень.

Як ви бачите, будь-який студент зможе знайти варіант підробітку для себе. Головне, щоб ваше заняття приносило вам задоволення. Вивчіть пропозиції від різних компаній, порівняйте рівень заробітної плати, дізнайтеся про умови праці. Тільки у такому випадку ви зможете вберегти себе від неприємних несподіванок у майбутньому.

Джерело - https://globalcredit.ua/uk.

Логотип Глобал Кредит