Реклама
15:33, 22 листопада 2015 р.

Пошук у ЄДР

Реклама

Єдиний державний реєстр – особлива інформаційна база держави, що створена відповідно до законів України та слугує функціональним важелем збирання та накопичення важливих відомостей. Така автоматизована система акумулює данні про усіх суб’єктів господарювання, що провадять свою діяльність на території країни. Крім того, до системи вносяться відомості і про ЮО, що діють закордоном, та засновані за участі громадян України. Відомості про фізичних осіб-підприємців теж належать до категорії, що зареєстровані у  реєстрі.

Законодавець визначив, що отримані реєстратором відомості повинні бути загальнодоступними, за винятком інформації, що стосується рахунків юридичної особи чи фізичної особи-підприємця.

Особливості нового пошуку в державному реєстрі

Пошук у ЄДР нещодавно став простішим та швидшим. Відомості можна отримати у будь-який час за допомогою електронної системи на офіційному сайті Міністерства юстиції. Завдяки спеціальним розробкам техніків, доступ оформлений досить лаконічно і зрозуміло.

У відповідному вікні потрібно відкрити потрібну вкладку, чим ви підтверджуєте бажання отримати данні за шляхом подачі електронної заявки. Звісно, особисто теж можна звернутися до спеціально уповноваженого органу та подати заявку на отримання інформації. Щоб відомості були коректними важливо вносите лише правильні дані.

Пошук відомостей у єдиному державному реєстрі здійснюється на підставі введених даних про ЮО чи ФОП. Такими даними можуть бути або код ЄДПРОУ або назва. Кожен із цих способів є дієвим. Підкреслимо, що назву можна вводити у вигляді окремого слова, що входить до повного найменування фірми, проте реєстр відкриє лише 10 перших результатів, що підходять запиту. Тому таку похибку важливо мінімізувати шляхом чіткого введення повної назви.

Пошук в державному реєстрі може бути безоплатним, що поєднує його з пошуком, що використовують державний реєстр судових рішень та єдиний державний реєстр виконавчих проваджень. У кожного із цих реєстрів є свій розпорядник, проте система створена на базі державних технічних нововведень, тому гарантує дієвий, швидкий і простий доступ до публічної інформації. Підкреслимо, що здійснивши безкоштовний запит відомості про місце реєстрації засновників юридичних осіб.

Платний пошук в ЄДР встановлюється для отриманні відомостей різних критеріїв пошуку. Платно надається витяг, виписка або довідка з ЄДР у електронній формі. Важливо, що у електронній виписці вказується тільки інформація стосовно ЮО. Найповніша інформація зазначається у витягу з ЄДР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...