Реклама
14:13, 5 березня 2016 р.

Єдиний державний реєстр

Реклама

Відомості з єдр

Як організувати бізнес надійно? Як не зловитися на гачок шахраїв? Як дізнатись, чи варто вкладати гроші в ту, чи іншу організацію? З усіма цими питаннями вам допоможе Державний реєстр України. Але що це таке, та як з ним працювати – знають не всі. Тож давайте розберемось як їм користуватись, та куди звертась за допомогою.

Єдиний державний реєстр по фізичним особам-підприємцям та юридичним особам – це величезна автоматизована система що відповідає за достовірне та перевірене збирання, зберігання та доступу до інформації стосовно певної юридичної особи, або фізичного-підприємця.

Розпорядником ЄДР(Єдиного Державного Реєстру) виступає Міністерство юстицій України. Згідно з діючим законодавством України, сьогодні в Єдиному державному реєстрі запроваджен обмін інформаціонними данними з наступними державними закладами, реєстрами: статистична служба держави, фіскальна державна установа, фонд з державного забезпечення громадян похилого віку, а також єдиний державний реєстр відповідальний за виконавче виробництво.

Які відомості з ЄДР може отримати будь-яка юридична, чи фізична особа?

У друкованій формі ви можете отримати:

1. Випіски для складання апостіля

2. Документи, що зазначені у регістраціонній справі підприємства

3. Витяги

У електронному вигляді ви можете отримати:

1. Інформацію у вигляді бази данних згідно договорних відносин між фінансовою установую та технічним забезпеченням менеджменту

2. Реєстратором призначеним державою у формі витяга, що завірений електроним підписом

3. Програмними ресурсами через електроний портал Державного Реєстра.

Іншими словами, звернувшись до відповідного ресурсу, чи установи, ви можете отримати всі данні, що стануть у пригоді протягом співпраці з обраним підприємцем. А саме: всю інформацію стосовно діючого керівництва підприємства, останні виписки та витяги з державного реєстра, контактну інформацію, інформацію про банкротство, або про фінансову спроможність до співпраці.

Також, сьогодні є актуальним питання про пошук в єдрпоу. Згідно з наказом Міністерства юстицій України, всю необхідну інформацію, кожен громадянин може отримати на сайті Мінестерства юстицій України

Крім того, існують і інші ресурси та компанії, які протягом короткого часу зможуть надати вам детальний звіт на основі даних з ЄДРПОУ. Вам більше не треба самостійно шукати інформацію, або стояти в чергах тієї чи іншої установи. За вас все зроблять профессіонали.

Окремо хочеться наголосити на тому, що реєстр має спеціальну централізовану архітектуру, що була розроблена на базі даних промислового рівня. А також використовує технологію віртуалізації розрахунків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...