• Головна
  • Переможцем Всеукраїнського турніру з армспорту став хмельницький патрульний (ФОТО)
10:48, 30 січня 2017 р.

29 грудня відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту.

Змагання проходили в місті Чернівцях у фізкультурно-оздоровчому комплексі "Олімпія". У цій спортивній події взяли участь 107 патрульних поліцейських з 28 міст країни.  Турнір проходив у Чернівцях вперше. Можливо наступною версією турніру буде жіноча!

Інспектори патрульної поліції змагались у 4 категоріях — до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг і 90+. У категорії до 70 кг 1 місце посів патрульний Львова Басараба Андрій, у категорії до 80 кг — ужгородський патрульний Ціцей Євген, у категорії до 90 кг — патрульний Дніпра Саєнко Євген. Переможцем у категорії 90+ став 24-річний хмельницький патрульний Сергій Піменов.

Під час змагання за учасників вболівали заступник Голови Національної поліції України — керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Oleksiy Biloshytskiy, заступник начальника Департаменту патрульної поліції Катерина Павліченко, начальники управлінь патрульної поліції з різних міст, а також представники міської і обласної влади.
Фото Патрульна поліція України.

Усі учасники змагання отримали подяки від Євгенія Жукова, а переможці — ще й цінні подарунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію