Що трапилося з газом в Україні: дізнайся, чому чайник на плиті став закипати довше

Взимку багато українців помітили, що на газовій плиті чайник став закипати трохи довше і відразу почали нарікати на якість газу. Однак, в компанії "Нафтогаз" пояснили, в чому причина такого очікування.

Про це сказано на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Як виявилося, справа не в якості газу, а в тиску при його постачанні. За версією "Нафтогазу", головна ознака слабкого тиску - це жовтий колір вогню.

- "Жовтий вогник" - це привід подзвонити в газову службу 104, щоб перевірили і відкоригували тиск у вашій мережі, - наголошується в повідомленні.

Також сказано, що такі перепади з тиском найчастіше спостерігаються взимку, коли працюють котли для опалення.

Що стосується якості газу, що поставляється, то в компанії запевняють, що українці отримують газ з тієї ж труби, що і країни Європейського Союзу. Ніяких скарг з приводу якості з того боку кордону немає.

Як зазначено в повідомленні, якісний газ - це результат поєднання правильного хімічного складу і відрегульованих мереж. А тому в "Нафтогазі" запевняють, що низькоякісний газ в будинках - це проблеми газових служб.

А глава департаменту енергоефективності "Нафтогазу" Олексій Хабатюк привів графік, на якому ясно зображена причина довгого закипання чайника.

Фото Олексій Хабатюка.
Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )