Хмельничани написали нову сторінку в Книзі рекордів України (Фото, Відео)

Майже 300 хмельничан у вишиванках стали учасниками рекорду України.

Студенти Хмельницького національного університету організували найчисельніший перегляд фільму просто неба у вишиванках. На стадіоні зібралося безліч людей, аби переглянути кінострічку про кохання в часи Голодомору 32-33 років. Фільм символічний ще й тим, що режисер — громадянин Канади з українським корінням.

На перегляд зібралися як студенти, так і багато пересічних хмельничан. Далеко не всі були у національному одязі.

Але щоб встановити цей рекорд, достатньо було і 2 людей. Кількість людей у національному вбранні, представнику Книги рекордів допомагали підрахувати самі студенти, які роздавали номерки.

Всього у вишиванках нарахували 292 хмельничанина.

«Те, що робиться сьогодні у Хмельницькому – вперше на теренах України. Задум зібрати людей у вишиванках на перегляд фільму на природі аналогів поки не має. Мені приємно, що Хмельницький став містом, у якому вперше встановлять рекорд такого роду. Та надзвичайно приємно, що учасниками є молоді люди, студенти та діти», — розповів представник Книги рекордів України Олександр Шустерук.

Таким рекордом студенти вирішили розпочати сезон показу фільмів просто неба. Спеціально для цього на стіні будинку біля стадіону ХНУ встановили величезний екран.

Голова студентської ради ХНУ Анастасія Козак розповіла, що проект «Вуличний кінотеатр» розпочинається саме з Дня вишиванки та рекордом України. Надалі всіх хмельничан очікує ще багато показів цікавих кінострічок.

Не забудьте підписатися на наші Youtube та Telegram канали, а також у Facebook спільноту.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )