Хмельничанки перемогли у перших всеукраїнських змаганнях з велоспорту-маунтенбайк

В активі хмельничанок одразу два «золота».

У Чернігові збірна команда області взяли участь у національному чемпіонаті з велоспорту-маунтенбайк. Змагання у командній парній гонці крос-кантрі в Україні проводилися вперше, хоча у світі вони вже набули широкої популярності. До міста легенд з усієї країни прибули 20 команд та 122 учасники різних вікових категорій. Не проста дистанція чекала на спортсменів в урочищі Ялівщина, що на березі ріки Стрижень. Коло у майже п'ять кілометрів випробовувало майстерність гонщиків стрімкими урвищами, вузькими лісовими стежками, численним корінням дерев,  затяжними пагорбами та сипучими піщаними ґрунтами. Проте, такі перешкоди не злякали підготовлених спортсменів.

Хмельничанки Вікторія Пархомюк та Юлія Калинюк закінчили гонку з найкращим часом у категорії "дівчата" та здобули золоті нагороди чемпіонату. Друге та третє місце посіли представниці Волинської та Харківської області. Доклали максимум зусиль наші Наталія Свистунова та Марина Калинюк, які змагалися серед дівчат 2003-2004 рр.н. та також стали чемпіонками України. Срібло та бронзу у цій категорії завоювали спортсменки з Волині та пара місцевих гонщиць.