Реклама
15:48, 5 серпня 2017 р.

Стельовий плінтус

Реклама

Оформлення ніш, отворів і звичайно примикань різних матеріалів і поверхонь - саме це створює в результаті зовнішній вигляд приміщення, відчуття від нього. Чи знали ви, що стельовий плінтус приховує невеликі секрети. В цілому, це досить просте винахід - планка, що закрила собою непривабливий стик, а спочатку взагалі закривала зазор, з якого просто дуло, адже покрівлі були холодними. З розвитком технологій плінтус почав набувати своїх сучасних рис, частіше використовувався там, де застосовувалася штукатурка.

Сучасний стельовий плінтус має тільки декоративну функцію, а на відміну від своїх попередників досить дешевий і легко монтується. Випускають такі плінтуси Формат, Konigdeco, NMC Nomastyl. Планка стельового плінтуса стала виглядати нарядно, вона часто покрита візерунком і має складну форму. Щоб надати цю форму, а також полегшити монтаж для виробництва, був обраний пінополістирол - легкий і пористий матеріал. Плінтуси формуються двома методами екструзії та інжекцією - це форми обробки основи. При цьому останній більш сучасний, плінтус виходить більш якісним, щільним, а поверхня не має заглиблень і нерівностей, її легко обробляти: грунтувати і фарбувати. Щоб забарвлення не виробляти, для примикання до деяких матеріалів вибирають ламінований плінтус.

Підбір стельового плінтуса варто почати з розгляду варіацій дизайнів, адже їх безліч. Крім того, хоч плінтус і коштує недорого, іноді варто знайти найкраще в своїй роді, пропозицію про знижки. Розрахуйте і замовте відповідний по довжині і ширині плінтус.

Інтернет-гіпермаркет STROYPLOSHADKA.UA постійно поповнює каталог з різноманітними товарами для обробки приміщень, у нім плінтусам приділена величезна увага. Такий стельовий плінтус може бути застосований як за призначенням, а також як матеріал для формування фільонок на стінах та інших плоских поверхнях. Роблячи замовлення, оцініть розміри плінтуса, в тому числі його довжину і ширину, зверніть увагу на тип краю, він може бути прямим і хвилястим, що більш ефектно, але підходить не для кожного інтер'єрного стилю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...