Капітальний ремонт вулиці Свободи відбувається із врахуванням розбудови велоінфраструктури міста (Фото)

Незважаючи на те, що проект ремонту вулиці був розроблений ще кілька років тому і не враховував велоінфраструктури взагалі, велосипедисти зможуть безпечно пересуватись по вулиці Свободи (від Зарічанської до Пр. Миру)

Про подію повідомляє 0382.ua з посиланням на ГО "Критична Маса Хмельницький".

Завдяки прийнятій Програмі розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького, наполегливості велоактивістів та сприяння міської влади, підряднику, що виконує роботи, було дано доручення врахувати потреби велосипедистів. У серпні цього року була виїзна зустріч велоактивістів із керівниками управлінь ЖКГ та транспорту і зв'язку, проектантами та підрядником, на якій обговорили можливі варіанти облаштування доріжок для велосипедистів. І ось, роботи ще тривають, але вже можна побачити перші результати.

Через те, що зміни у проекті вносилися оперативно, то довелося піти на деякі компромісні рішення - у місцях, де ширина вулиці не дозволяє облаштування окремої велодоріжки, вона буде поруч із тротуарами. Односторонні доріжки будуть з обох боків вулиці. Ширина - від 1 до 1,5 метра.

Варто також зазначити, що за проханням велоактивістів, бордюр в районі паркувальної кишені біля комплексу "СВ" додатково піднятий на кілька сантиметрів для того, щоб автомобілі не підїжджали надто близько до бордюру велодоріжки та не займали місце бамперами.

Також нагадаємо, що у парку Чекмана тривають роботи із будівництва ще однієї велодоріжки, що починатиметься від вже існуючої велодоріжки на набережній і завершиться біля вул. Олімпійської на Гречанах.

Будьте в курсі усіх подій та найцікавіших новин Хмельницького, підписуйтеся на нашу Facebook спільноту, а також Viber, та Youtube канали.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )