ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає скасування пенсійної та медичної реформ

Юрій Бойко

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за скасування пенсійної та медичної реформ.

Замість них необхідно ухвалити закони, які б відповідали очікуванням  українських громадян. На цьому наголосив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради.

«Час показав, що ми були праві, коли не голосували за пенсійну та медичну реформи. Адже люди, які мали невеликі пенсії, отримали маленьку надбавку. А люди, які мали достойні пенсії, отримали великі доплати. Ще більш важка ситуація з військовими пенсіонерами, яким востаннє індексували пенсії у 2012 році. Сьогодні, використовуючи бюрократичну зачіпку, їх практично вилучили з цього процесу (перерахунку пенсій - ред.), не виконали постанову Кабміну, не збільшили їм пенсії. Те саме стосується ветеранів правоохоронних органів», - зауважив народний депутат.

Голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Хмельницькій області Сергій Пономарьов наголосив, що реформи освіти та медицини, прийняті теперішньою владою, діють не на благо людей, а навпаки погіршують становище життя в нашій державі. Реформи, які не мають підтримки людей, не повинні прийматися в країні. Виходом з критичної ситуації є скасування реформ та нормалізація сфери освіти та медицини до реально діючого рівня, який буде сприятливим для людей.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
35 переглядів у липні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував