• "Поділля" перемогло в останньому спарингу міжсезоння
14:29, 17 березня 2018 р.

"Поділля" перемогло в останньому спарингу міжсезоння

Основний склад хмельницького «Поділля» провів десяту товариську гру у цьому міжсезонні

В першому таймі в основному на полі точилася рівна боротьба. Більше атакувала «Нива-В». Але хмельничани досить добре грали в обороні. Вдавалося «Поділлю» проводити і атакувальні дії. Так, Андрій Ліповуз отримав нагоду небезпечно пробити. Пізніше Кирило Бабак із лівого флангу змістився і прицільно вдарив у дальній кут, але виручив воротар – перевів м’яч на кутовий. Згодом пройшла подача з флангу в штрафну. Ліповуз пробив, але м’яч потрапив воротарю у руки.

Хмельничани проводили контратаки, але останній пас не вдавалося зробити. І Джурко і Макарченко, флангові півзахисники, створювали моменти, зробили декілька проходів. Проте не підіймали, як слід, м’яч і захисники встигали всі зони перекривати. А на 41 хвилині Андрій Муляв подав кутовий, а Сергій Швець головою переправив м’яч у ворота.

У другому таймі вже більше «Нива-В» почала атакувати і контролювати м’яч. Але у епізодах, коли «подоляни» перехоплювали м’яч, відбувався швидкий перехід з оборони в напад. Тобто в два-три дотики «подоляни» переходили центр поля і вже були небезпечні моменти. Так на 9-й хвилині оборонці віддали передачу зі своєї половини, а Бабак втік по фланзі. Тоді витримав паузу і викотив Андрію Джурку, а той практично в порожні ворота закотив м’яч.

На 86-й хвилині «Поділля» все ж пропустило гол. Після подачі кутового, Швецю не вистачило концентрації і він втратив гравця. А вінницький півзахисник безперешкодно замкнув передачу партнера – 1:2. Потім таких небезпечних моментів біля жодних воріт вже не виникало. Тренерський штаб «Поділля» замінив Бабака, Макарченка. А гравцям, котрі вийшли замість них, не вистачило досвіду для розвитку наступальних дій.

ФК «Нива-В» – ФК «Поділля» 1:2

Голи:Дмитренко, 86 – Швець, 41, Джурко, 54

«Поділля»:Дворник – Майко, Швець, Гресь, Степаненко – Макарченко, Ліповуз, Рожко, Муляр, Джурко – Бабак

На заміну виходили:Шевченко, Тупік, Худік, Сарбей, Миколайчук