• Хмельничанки візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоперегонів. ФОТО
15:46, 11 липня 2018 р.

Хмельничанки візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоперегонів. ФОТО

У містах Брно та Злін хмельничанки змагатимуться з найсильнішими молодими гонщицями Європи.

У Вінниці відбувся юніорський чемпіонат України️ у багатоденній гонці. До програми увійшли три групових етапи та гонка на час. Хмельниччину представили семеро спортсменок. Для хмельничанки Вікторії Пархомюк це були останні підготовчі змагання перед участю у чемпіонаті Європи, тому вона з Юлією Калинюк виступили у команді ще з двома колегами по збірній з Києва та Житомира. Решта наших спортсменок змагались у складі збірної команди області.

Хмельничанки візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоперегонів. ФОТО, фото-1

На всіх етапах у групових гонках Вікторія Пархомюк не покидала лідерську трійку – була третьою, другою та першою на найдовшій з дистанцій змагань. Такожна етапах другою ставала Анастасія Плоцідим, третьою – Дарина Нагуляк. За сумою чотирьох днів змагань, в особистому заліку чемпіонату України Вікторія Пархомюк посіла третє місце та, відповідно, завоювала бронзову медаль. Разом з Юлією Калинюк,здобули перше місце у командному заліку чемпіонату. Дарина Нагуляк стала четвертою у особистому заліку,а разом з Наталією Свистуновою, Анастасією Плоцідим, Олександрою Чорною та Катериною Кравцовою у складі збірної команди Хмельницької області посіли четверте місце.

Хмельничанки візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоперегонів. ФОТО, фото-2

Вже 12-го липня у Чехії розпочнеться першість Європи на шосе серед спортсменів віком до 23 років та 2000-2001 рр.н. Велосипедистки області будуть представлені у обох вікових групах. Хмельничанка Вікторія Мельничук зі збірноюна минулому тижні взяли участь у відомій чесько-швейцарській багатоденці Tour de Feminin, незабаром до неї приєднається і Вікторія Пархомюк у складі збірної команди юніорок. У містах Брно та Злін вони змагатимуться з найсильнішими молодими гонщицями Європи.