• Головна
  • Портал пошуку роботи в мережі інтернет
Новини компаній
12:02, 24 серпня 2018 р.

Портал пошуку роботи в мережі інтернет

Новини компаній

Портал ManGoWorks Kiev покликаний допомогти в пошуку роботи в мережі інтернет. Фрілансери сьогодні затребувані як ніколи, причому попит на їхні послуги буде постійно зростати. Її зовсім недавно таке поняття як віддалена робота вважалося чимось екзотичним, в даний час в деяких країнах майже третина зайнятого населення заробляють на хліб насущний саме в інтернеті. Область діяльності велика, це і послуги з написання текстів, і продаж товарів через інтернет магазини, і безліч інших завдань. Фрілансер насамперед незалежний від багатьох факторів, які заважають жити і працювати. Він вільний у виборі занять, може скористатися плодами своєї праці в будь-який час, а не два рази на місяць, і то, якщо зарплату не затримають. Завдяки фрілансу ви можете успішно почати свою професійну кар'єру. Офісна рутинна робота для багатьох програмістів, дизайнерів, копірайтерів, перекладачів і менеджерів залишилася в минулому. Погодьтеся, краще працювати вдома, на улюбленому дивані, ніж під час дощу або сніг їхати в переповненому транспорті в офіс.

Дистанційна робота може виконуватися паралельно з основною, вона може бути джерелом як основного заробітку, так і додаткового. Основна перевага роботи в інтернеті це свобода. Сьогодні в інтернеті будь-який кваліфікований фахівець може заробити на безбідне існування. Необхідно тільки виконувати свою роботу у встановлені терміни і постійно вдосконалюватися. Біржа фрілансу ManGo зробить все можливе для того, щоб кожен фахівець міг заробити гідну зарплату, вона допоможе новачкам, які роблять перші кроки, встати на ноги і отримати необхідний досвід віддаленої роботи. Біржа буде цікава не тільки виконавцям, а й замовникам, які шукають фахівців для свого проекту.

Мета проекту

Основне завдання полягає в тому, щоб замовник зміг в найстисліші терміни знайти виконавця для різного роду завдань, які сам він виконати не може, або не вистачає часу. У виграші обидві сторони: замовник знаходить виконавця, а фрілансер добре оплачувану роботу.

При створенні платформи використовувалися найостанніші технології в області інтернету. Ви можете навіть в дорозі контролювати статус виконаних вами робіт. Згодом вийде мобільна версія сайту. Таким чином брати завдання, і навіть виконувати їх, ви зможете, наприклад, подорожуючи в автобусі. Мобільний додаток буде випущено для Android і iOS. Даний проект є надійним партнером для втілення в життя найсміливіших бізнес ідей. Біржа фрілансу допоможе просунути ваш проект, а також допоможе фахівцям заробити гідні гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...