• Головна
  • Юридична консультація в Україні онлайн
Новини компаній
12:20, 8 листопада 2019 р.

Юридична консультація в Україні онлайн

Новини компаній
Юридична консультація в Україні онлайн

Юридична консультація онлайн - це унікальна можливість отримати кваліфіковану правову допомогу швидко і недорого.

Трансформація юридичний послуг

Все більше і більше юристів йдуть консультувати в Інтернет, і це відбувається з об'єктивних причин. Змінювати спосіб роботи адвокати починають з таких причин:

1. Стає менше супутніх витрат.

2. Можна заощадити багато часу - не потрібно їздити кожен день в офіс.

3. Онлайн юристи заробляють більше, тому що можуть за день попрацювати з великою кількістю клієнтів.

4. Працювати в мережі легше. Під рукою все нормативні акти і реєстри, можна в будь-який момент відправити запит в державні структури.

5. Консультування в мережі допомагає швидше отримувати інформацію від клієнта і, відповідно, швидше вирішувати проблемні питання.

Переваги онлайн консультації

Онлайн-консультації стають все популярнішими з кожним роком, і на це є ряд об'єктивних причин. Крім очевидної зручності, такий спосіб спілкування з адвокатом привабливий тому, що:

1. Не потрібно витрачати час і кошти на те, щоб приїхати в офіс до юриста. Навіть якщо клієнт і адвокат живуть в одному місті, на дорогу в контору і назад піде мінімум дві години, з урахуванням зборів та заторів. Під час онлайн-консультації цей час економиться.

2. Для спілкування з адвокатом потрібно виділяти час, бажано в будній день, а це значить доведеться піти раніше з роботи або доплачувати правників за понаднормові. Онлайн-консультацію можна провести де завгодно: в автобусі по дорозі додому, лежачи в ліжку або під час обідньої перерви на робочому місці.

3. Адвокати, які працюють онлайн, беруть за послуги менші гроші. Це не пов'язано з тим, що у них нижчий рівень кваліфікації. Зниження ціни відбувається через зменшення кількості супутніх витрат правника. Йому не доводиться платити оренду офісу, зарплати співробітникам, оплачувати проїзд до місця роботи.

4. Під час онлайн-консультації адвокат і клієнт можуть співпрацювати оперативно. У юриста є можливість вивчати реєстри і кодекси, відправляти в них запити в процесі спілкування. Клієнт же може коли завгодно сфотографувати або відсканувати потрібні документи і надіслати їх адвокату.

5. Багатьом клієнтам простіше викласти суть проблеми не при особистому спілкуванні, а текстом в чаті або на форумі. Таким чином вони абстрагуються від проблеми, що дозволяє їм згадати більше важливих деталей і залишатися беземоційність.

Як знайти досвідченого юриста?

Знайти досвідченого юриста не так просто. Вибираючи адвоката по гучній назві його фірми або кількості дипломів на стінах, можна легко потрапити на шарлатанів і шахраїв. В онлайн-консультації знайти свого фахівця простіше, тому що:

1. Сайти для консультування перевіряють дипломи своїх фахівців. Клієнт може бути впевнений, що викладена в профілі інформація про місце навчання правдива.

2. Під час вибору адвоката з каталогу клієнт може спокійно вивчити безліч фахівців, не поспішаючи і не бентежачись. Всю інформацію з профілю можна перевірити в системі пошуку, включаючи дані про нагороди і навчання.

3. Хорошим професіоналом вважаються вузькоспеціалізовані правники. Якщо в профілі адвоката написано, що він займається всіма галузями права, швидше за все якісної правової допомоги отримати у нього не вийде.

4. Вивчаючи те, як оформлений профіль, клієнт просто зможе зрозуміти рівень професіоналізму юриста. Якщо в описі та інформації «про себе» немає помилок, текст оформлений красиво і логічно то, швидше за все, працювати з цим юристом буде простіше.

5. Підбираючи юриста онлайн можна вивчити відгуки. Це істотно спрощує пошук, тому що думки людей на форумах і в каталогах максимально об'єктивно, фахівець на нього ніяк не впливає і не може змінити.

Консультування онлайн - це новий виток у доступі до юридичних послуг. Тепер клієнт може детально вивчити особиста справа фахівця і вибрати адвоката собі до душі, чи не сковуючи себе тимчасовими і територіальними рамками.

Підготовлено за підтримки порталу https://uristy.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...