• Головна
  • Віддалений моніторинг об'єктів - що це?
Новини компаній
14:52, 18 серпня 2020 р.

Віддалений моніторинг об'єктів - що це?

Новини компаній
Віддалений моніторинг об'єктів - що це?, фото-1

Віддалений моніторинг – популярне рішення, яке гарантує постійний моніторинг об'єктів, можливість записувати записане зображення та синхронізацію з сигналізаціями, що підвищують рівень безпеки будівлі. Однією з найважливіших переваг пультової охорони https://bezpeka-ltd.com/pultovaya-ohrana/ є можливість доступу до записаних зображень з центру моніторингу. Як працює пультова охорона та коли її варто використовувати?

Що таке віддалений моніторинг об'єктів?

Віддалений моніторинг - це система відеоспостереження, яка використовує можливість передачі та відтворення зображень віддалено, також поза приміщеннями компанії. На відміну від традиційних систем моніторингу, де необхідно зайняти працівника, який керує спорудою та аналізує зображення з камер безпосередньо на місці, у системах пультової охорони можна залишати моніторинг у віддаленому режимі та спостерігати за екранами з будь-якого пристрою або підключати їх до датчиків тривоги та реагувати при виявленні надзвичайної ситуації.

Завдяки використанню датчиків, режиму безперервного запису зображень та його передачі, пультова охорона дозволяє постійно контролювати стан безпеки будівлі та фіксувати всі події, що спричинили тривогу. Така форма охорони може бути корисною для захисту промислових, офісних, комерційних та службових будівель, складів, а також приватної власності.

Коли варто скористатися послугами віддаленого моніторингу об'єктів?

Віддалений моніторинг може використовуватися як для зміцнення систем безпеки в будівлях компанії, так і для оптимізації бізнес-процесів. Система відеонагляду, впроваджена у складських приміщеннях, фабриках або на виробничих лініях, може бути використана для перевірки ефективності та планування процесів, а також одночасно контролювати працівників та їх поведінку.

Віддалений відеомоніторинг також буде ефективною системою безпеки для будівель компанії як система пультової охорони. Підключена до сигналізації, вона буде ефективно працювати над контролем стану безпеки з будь-якої точки світу, якщо підтримується інтернет-з'єднання. Система записуватиме всі події, дозволить відновити архів моніторингу, а також переглянути поточну ситуацію.

Системи дистанційного відеоспостереження можна використовувати і поза середовищем компанії - власники приватних об'єктів та односімейних будинків все частіше використовують пультову охорону. Моніторинг можна використовувати для більш тривалих поїздок і залишати будинок без нагляду, але також, коли є необхідність захистити більшу площу, яку неможливо контролювати самостійно без перегляду камер, встановлених у різних частинах нерухомості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...