Який комод вибрати для вітальні – міні-гід від магазину Ламеліо

Який комод вибрати для вітальні, щоб він відповідав інтер'єру та стилю квартири? Здавалося б, комод - це предмет меблів, з яким на етапі купівлі не повинно виникнути проблем. Врешті-решт, у нього мають бути ніжки, скриньки тавсе, що стосується його атрибутів. Немає нічого більше далекого від істини, комод - це не звичайний предмет меблів, це справжнійкорольу вітальнях. Інтернет-магазин Lameliolamelio.com.ua/komodyпредставить вам великий вибір комодів різних моделей та кольорів. Ми підкажемо, який комод вибрати для вітальні, а який - для спальні, та чи підійде комод додитячоїкімнати?

Комод - аристократ серед меблів

Комод - це предмет меблів з традиціями, джерела яких йдуть коренями у Францію сімнадцятого століття. Це правда, що комод в спальні Людовика XIV у Версалі виглядав абсолютно інакше, ніж сучасні меблі, але його основні елементи, тобто ящики, виконувалифункції, покладені на нихйого творцем.Ймовірно, Андре-Шарль Буль, майстер та художник епохи бароко, якого можна назвати батьком комода, не чекав, що спроектовані ним меблі прослужать стільки років, що вони будуть ідеальними для різних епох й побачать безліч відкриттів та модифікацій сучасних художників цієї епохи.

Який комод вибрати для вітальні?

Комод - це предмет меблів, який люблять майже усі, тому він може стояти практично у будь-якій кімнаті. Напевно, ніхто з вас не представляє без нього повсякденне життя. Попри те, що комод зазвичай є невеликим предметом меблів, він місткий тамає багато варіантівз ящиками, дверцями таіноді з відкритими полицями.

Його можна легко переміщати, його функції можна легко змінювати, аколи ви робитейого на замовлення відповідно до вашої власної уяви, він придбаває абсолютно інший, дуже особистий вигляд. Адже комод зберігає найбільші таємниці, найважливіші скарби, в нім все поруч, і навіть якщо не повністю, то все в одному місці.Стильний комод у вітальні створює гармонійний дует з кріслом.

Де місце для комода?

Цей предмет меблів працюватиме скрізь: у вітальні, холі, ванні, спальні, дитячій кімнаті. Він зручний для дітей, підлітків та літніх людей. Зробивши комод на замовлення, ви можете розмістити його практично у будь-якому місці кімнати, спланувати його зовнішній вигляд та конфігурацію.

Призначення комоду

Функція комода залежить від того, де ви його розміщуєтеі що хочетев нім зберігати. Форма комода, його пропорції, оснащення, обробка таорнамент залежать від того, чи буде предмет меблів використовуватися для роботи, зберігання або представництва.Саме ці елементи вирішують, який комод вибрати для вітальні, а який - для холу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі