• Головна
  • Що робити, якщо хтось з близьких став залежним від наркотиків
Новини компаній
16:30, 27 липня 2021 р.

Що робити, якщо хтось з близьких став залежним від наркотиків

Новини компаній

Залежності від наркотиків можуть з'являтися з різних причин. Для багатьох вони незрозумілі, бо люди не можуть побачити, чому саме хтось починає вживати такі речовини. Це не дивно, адже ми звикли уникати розмов та питань про наркоманію. Бо така залежність здається чимось дуже принизливим, відразливим. І це так, але людина, яка стала залежною, не винна в тому, що з нею відбувається.

Що робити, якщо хтось з близьких став залежним від наркотиків, фото-1

Будь-які залежності формуються виключно через особисті проблеми, травми, неможливість зрозуміти себе та бути прийнятим оточенням. Також ці залежності з'являються і тому що люди перевтомлюються, не можуть нормально відпочити, ставлять для себе зависокі цілі, а потім мучаться через те, що не можуть зразу ж їх досягти. До речі, надмірний перфекціонізм також є наслідком певних травм, невпевненості в собі. На жаль, більшість цього не знає і не розуміє. Саме тому, коли люди починають вживати наркотики, їх близькі спочатку “заплющують очі” на ситуацію, а потім починають сваритися, ображати, ставити ультиматуми та змушувати займатися самолікування.

Все це не можна робити ні в якому разі. Оскільки причини залежності завжди психологічні, з хворим обов'язково повинен працювати психолог. Лише він зможе розібратися в ситуації, зрозуміти, де криється корінь проблеми та допомогти хворому знищити його. Без роботи з психологом будь-яке лікування є безсенсовним.

Як не варто лікувати від наркоманії

Ще з дев'яностих дуже популярним стало кодування по методу Довженко. Суть цього “лікування наркоманії” полягає в тому, що людину гіпнотизують, навіюючи їй думку про те, що їй не можна вживати наркотики, бо станеться щось погане. Цей метод не завжди працює, адже не всі піддаються гіпнозу. Та навіть якщо людину зможуть загіпнотизувати, це ніяк не вирішить її реальних проблем, не позбавить від травм та переживань. Замість цього вона отримає додаткові страхи, які будуть ще більше гнітити.

Працетерапія – це теж дуже поганий варіант. Бо знущання, тяжка робота і жахливі умови для проживання не налаштовують на самоаналіз та спроби зрозуміти себе. Замість того, щоб розбиратися з душевними проблемами, людина мучиться та стає агресивною. Виходячи в реальний світ після такого “лікування” більшість не тільки продовжує вживати наркотики, а ще і починає страшенно ненавидіти тих, хто відправив в подібний центр.

Саме тому наркоцентр Кадирова з комплексним лікуванням – це єдиний правильний вихід. Бо там з хворим працюють психологи і наркологи, які надають йому необхідну допомогу, підтримку. В клініці доктора Кадирова кожен пацієнт отримує саме ту допомогу, тому лікування має хороші результати. Звертайтеся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...