Новини компаній
09:38, 4 серпня 2021 р.

Основні режими прання

Новини компаній

Є автоматичні пральні машини, в яких двадцять і більше всіляких режимів прання. Але чи всі ті програми потрібні в користуванні, які активно рекламують виробники? Або досить купити недорогу надійну модель зі спрощеним функціоналом?

Відповідність температур різним тканинам

Купивши пральну машину із безліччю програм, через деякий час можна помітити, що в постійному користуванні від сили 4 - 5 режимів. А з рештою навіть ні разу не знайомилися. Тому важливо перед покупкою проаналізувати свій гардероб та текстиль, щоб вибрати техніку з режимами, які будуть в користуванні та не переплачувати за зайву функціональність. Наприклад, якщо верхній одяг у членів сім'ї підлягає виключно хімчистці, то пральна машина з режимом для цього одягу буде не актуальна.

Не залежно від того, як названі режими у різних виробників, їх умовно можна розділити на три групи:

  1. Програми, що враховують характеристики різних видів тканин.

  2. Програми, що дозволяють економно витрачати ресурси. Це стосується води, електроенергії та часу.

  3. Режими для здоров'я. Якщо в родині алергіки, люди з чутливою шкірою і маленькі діти, то можна вибирати модель з цією функцією. Для інших сімей вона не потрібна.

Які секрети ховаються в режимах для найпоширеніших тканин, як часто можна використовувати дуже низькі або дуже високі температури, загрожує це чимось техніці?

  • Бавовняні тканини. Допускається прання на високих температурах та віджимання більше, ніж на 1000 оборотів. Високі градуси використовуються для сильно забруднених речей. Або для дитячих, як дезінфекція. При цьому треба враховувати, що льон, бавовна може дати усадку, і річ стане маленька. Зазвичай для них вибирають 40 градусів. До того ж висока температура активізує процес утворення накипу, й майстри з сервісу по ремонту пральної техніки https://wash-service.kh.ua рекомендують тим, хто часто використовує високотемпературне прання, робити профілактику утворення накипу. Для цього використовувати або спеціальні розчини, або народні методи, такі, як прання із використанням лимонної кислоти без завантаження барабана речами.

  • Синтетичні тканини. Для них вибирається програма «Синтетика» або «Змішані тканини». Нагрівання води відбувається до 40 градусів. Більшість автоматичних програм налаштована на 300, адже висока температура просто деформує речі. Можна підвищити градуси прання вручну.

  • Вовна та делікатні тканини. При цих режимах використовується спеціальний алгоритм обертання барабана, для дуже дбайливого прання. Температура автоматично виставляється 300 , віджимання шерсті не більше 800 об / хв, А делікатні рекомендується віджимати на 400 об / хв.

Якщо часто використовувати програму для вовни, то періодично треба робити профілактичної діагностики та чистку від ворсу. Запросити майстра для діагностики або ремонту пральної техніки в район Подвірках в Харкові можна, перейшовши за посиланням https://wash-service.kh.ua/geografiya/podvorki/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...