Сенсаційна новинка від Braun – епілятори Silk-epil 9

Перед вами б’юті-новинка сезону - пристрої для ефективного догляду за тілом з ніг до голови.

Якщо цікавитесь подіями світу краси і моди, не зможете відмовитися від покупки Silk-epil 9 - винаходу, який змінить ваше уявлення про эпілятори.

Ефективне видалення волосся

Голівка будь-якого приладу Silk-epil 9 на 40% ширша, ніж аналогічна деталь эпіляторів попередніх поколінь. Це не примха розробників Braun, а унікальне рішення. Тепер процедура стане на 40% ефективнішою. Ви зможете видаляти значно більше волосся одним рухом. Пінцети мають вдосконалену форму, що разом із технологією "Micro Grip", робить эпілятори ідеальними. Остання дозволяє захоплювати і видаляти як довгі, так і короткі волоски.

1_укр

До того ж, ви можете використовувати Silk-epil 9 під душем, що позбавить від больових відчуттів. Про таку епіляцію можна тільки мріяти!

Пілінг

Купіть новий эпілятор німецької торгівельної марки у фірмовому магазині braun-market.com.ua - забудьте назавжди про витрату грошей на SPA- салони. У комплекті моделей Silk-epil 9 є щіточка для пілінгу тіла і пристрій для чищення обличчя. Перша виконує масаж, сприяє оновленню шкіри, покращує кровообіг. 

Сенсаційна новинка від Braun – епілятори Silk-epil 9 (фото) - фото 2

Другий - очищує від макіяжу, готує до зволоження.

Сенсаційна новинка від Braun – епілятори Silk-epil 9 (фото) - фото 3

Не треба відвідувати косметичні салони, тепер ви зможете влаштувати сеанс краси вдома. Подаруйте своїй шкірі здорове сяйво!

Повний комплект

Вибираючи Silk-epil 9, зверніть увагу на комплектацію эпілятора. Зупиніть увагу на  моделі з тими аксесуарами, які вам потрібні. Окрім щіточки для пілінгу і пристрою для чищення обличчя, нові моделі мають насадку для ефективної епіляції, видалення волосся в зоні бікіні, точкового видалення волосся, а також в комплекті ефективний тример. Braun Silk-epil 9 - все, що треба для комфортного догляду за собою!

Сенсаційна новинка від Braun – епілятори Silk-epil 9 (фото) - фото 4

Нехай ваш дім стане салоном краси – придбайте б’юті-новинку Braun!

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Оголошення
14.06.18
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати