Планувати простір великих квартир - справа не складна і досить цікава. Адже в великий простір можна помістити практично все, що душі завгодно і не відчувати жодних утисків. Планування ж малогабаритних квартир є справою набагато більш складним і вимагає особливих навичок. Адже купити квартиру в Чернівцях можна доволі легко. Це є рішенням різних житлових питань - тому у жителів міста є можливість придбати як маленькі, так і великі квартири.

Сьогодні ж ми поговоримо про те, як грамотно і стильно облаштувати спальню в невеликій міській квартирі. Адже саме в спальні для практичності повинно знаходитися велика кількість предметів меблів, не кажучи вже про предмети інтер'єру. Крім великої спального ліжка, там потрібно розмістити і системи зберігання, туалетний столик, і робоче місце, деяким необхідно в спальню книжкові полиці або навіть дитяче ліжечко. Але найчастіше, купити квартиру в Чернівцях в новобудові можна з настільки малою площею, що місця не вистачає навіть для основних предметів меблів.

Отже, як же виходити з такого становища?

Почнемо з головного предмета, до якого зазвичай повернута всі меблі в кімнаті - з телевізора. Телевізор краще купувати тонкий, щоб він не займав багато місця. Розмістити його можна на стіні, як картину або ж прикріпити спеціальними конструкціями до стелі.

 Для робочого місця цілком зійде розсувні або складні консоль і компактне крісло. Працювати краще всього за ноутбуком, так як у вимкненому стані він не займає багато місця і його можна сховати на верхні полиці або ж поставити торцем.

Також не забудьте про правильну обробці кімнати. Маленькі приміщення завжди повинні бути світлими і освітленими. Такі хитрощі допоможуть візуально розширити кімнату. Але це не означає, що кімната повинна бути стерильно білою, тоді ви будете почувати себе в ній, наче в лікарняній палаті. Додавши кілька колірних акцентів, Ви привнесете затишок і стильний зовнішній вигляд вашої спальні.

Або ж хорошим тоном буде підлогове покриття теплих деревних тонів.

Сьогодні продаж квартир в місті Чернівці здійснюється зі застосуванням різних цінових пропозицій, тому  іноді пропонують такі квартири, в спальні яких може поміститися лише двоспальне ліжко. У таких випадках рекомендуємо Вам весь акцент перемістити на спинку ліжка. 

Висновок тут можна зробити тільки один - якою кількістю квадратних метрів ви б не володіли не бійтеся експериментувати і придумувати різні варіанти. Ваш затишок і зручність тільки в ваших руках.