Круглий стіл, присвячений енергозалежності, відбувся у Хмельницькому (Фото, відео)

Сьогодні, 9 вересня, з ініціативи Хмельницького молодіжного клубу розвитку пройшов круглий стіл на тему: «Енергозалежність – наша спільна справа». Зібрання відбувалося  у офісі Громадського руху «Нова Економічна Політика». Топовими темами обговорення були проблеми енергозалежності міста, учасники намагалися спільними зусиллями намітити план їх розв’язання.

Круглий стіл, присвячений енергозалежності, відбувся у Хмельницькому (Фото, відео) (фото) - фото 1

Головним завданням цього зібрання було розроблення положень «Меморандуму про енергозалежність Хмельницького».
На зустрічі були присутні експерти представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування. Усі присутні мали можливість висловити думку з приводу проблемного питання, подискутувати, адже мета у всіх спільна – забезпечення сталого розвитку енергозалежності міста. 

Круглий стіл, присвячений енергозалежності, відбувся у Хмельницькому (Фото, відео) (фото) - фото 2

Координатор проекту Степан Кушнір розповів, власне, заради чого було розпочато розробку цього меморандуму. Він полягає у наступному: кожному кандидату на посаду міського голови, а також політичним партіям, які висувають своїх кандидатів у депутати Хмельницької міськради, буде запропоновано підписати «Меморандум про енергозалежність Хмельницького». Задля контролю над роботою влади у сфері енергоефективності.

Круглий стіл, присвячений енергозалежності, відбувся у Хмельницькому (Фото, відео) (фото) - фото 3

Під час зустрічі було також онлайн включення з координатором проектів енергозбереження Національного екологічного центру України Анною Шумейко. В рамках презентації вона розповіла про можливості фінансування проектів з енергоефективності, залучення інвестицій у цю сферу для  міста Хмельницького.  

Круглий стіл проходив у рамках міжнародного проекту "ЕСКОМ", а ГО "Хмельницький молодіжний клуб розвитку" є локальним представником цього проекту. Детальне пояснення у відозаписі. 

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
107 переглядів в листопаді

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Будь ласка, залиште конструктивний, обґрунтований та інформативний текст, що стосується якість роботи компанії, на прикладі особистого досвіду.

Не дозволяється: використання не нормативної лексики, загроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати