• Команда «Динамо-УМВС» стала володарем Кубку Хмельницького з міні-футболу
08:57, 22 вересня 2015 р.

Команда «Динамо-УМВС» стала володарем Кубку Хмельницького з міні-футболу

Хмельницькі правоохоронці вибороли звання чемпіона на місцевих змаганнях з міні-футболу.

Загалом у турнірі взяли участь 34 команди. «Динамо-УМВС» на шляху до вирішальної зустрічі Кубку обіграли декількох іменитих суперників: «Спортлідер-3», «Хмельницькі делікатеси», «Університет», повідомляє УМВС України у Хмельницькій області.

Команда «Динамо-УМВС» стала володарем Кубку Хмельницького з міні-футболу (фото) - фото 1

А у фіналі зустрілися з командою «Вентс». Двобій завершився з рахунком 1:1, доля переможця визначилась у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів - 5:4 на користь «Динамо-УМВС».

#кубок міста #міні-футбол #спорт #правоохоронці-футболісти #"Динамо УМВС"