• Хмельницькі веслувальники привезли з Румунії чотири медалі
19:00, 23 вересня 2015 р.

Хмельницькі веслувальники привезли з Румунії чотири медалі

Молодіжна континентальна першість проходила 17-20 вересня у м. Басков (Румунія). У складі збірної України на чемпіонат поїхали троє спортсменів з Хмельницького.

Дмитро Янчук виборов чемпіонство у каное-двійці. Він у парі з веслувальником зі Львівщини Тарасом Міщуком стали кращими у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Хлопці подолали дистанцію за 1, 40,532 хвилини, повідомляє прес-служба міської ради.

У каное-двійці на 1000 метрів наші спортсмени вибороли "срібло", подолавши кілометрову дистанцію за 3, 38,716 хвилини.

Лише 0,4 секунди не вистачило до чемпіонства іншому Хмельницькому веслувальнику Павлу Алтухову. Він став другим у каное-одиночці на 1000 метрів, програвши менше, ніж півсекунди чехові Мартіну Фуксі. Також Павло здобув третє місце у тій же каное-одиночці, але на 500 метрів.