Грунтофреза, Почвофреза, Ротоватор, Фреза навісна ММГ ЯРИЛО

Навісна грунтофреза ММГ ЯРИЛО призначена для розпушення і перемішування шарів грунту без обертання. Крім того фреза зламує брили, підрізає стебло коренів бур'янів, дозволяє швидко провести остаточну підготовку полів після багаторічних культур. Ідеальна машина для остаточної підготовки грунту після оранки луків і пасовищ. Грунтофреза може бути застосовна для змішування мінеральних добрив з грунтом на оброблюваних полях і в овочевих обробках. Перевага грунтофрези полягає в можливості підготовки грунту для посіву під час одного переїзду на глибину до 20 см.

Даний агрегат добре зарекомендував себе на запливаючих, важких грунтах, а також при культивації грунту після грубих стеблових культур. Крім цього, грунтофреза допомагає радикально поліпшити кормові угіддя.

Грунтофреза навісна "ЯРИЛО" особливо ефективно використовується на важких перезволожених грунтах, так як фреза добре зламує і кришить земляні брили. На легких грунтах використовувати грунтофрези не рекомендується, тому що це може привести до руйнування грунтової структури і розпорошення. Добре використовувати грунтофрези для поліпшення пасовищ і луків — вона зріже купини і розділить задернілі пласти. Також грунтофреза допоможе здійснити остаточну обробку поля після оранки багато літніх трав, луків і пасовищ. Грунтофреза використовується і в овочівництві головним чином для закладення мінеральних добрив в грунт і знищення бур'янів.

У пропозиції доступні грунтофрези з шириною захвату від 1.3 м до 2.0 м. відповідно.

На обертовому робочому валі закріплені пластинчасті куті ножі з загартованої сталі. Частота обертання фрези 250 об/хв. Для приводу грунтофрези необхідно застосовувати шарнір-телескопічний вал із запобіжною муфтою для забезпечення міцності і надійності передачі (карданний вал до комплекту не входить). Рекомендована потужність трактора, від 28 кВт/35 к. с.

Гарантія один рік. Зроблено в Україні. ММГ 2011.
Відвідайте наш сайт: https://pochvofreza.pp.ua
Рубрики
Автозапчастини, витратні матеріали, аксесуари Спецтехніка
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Фара (оптика) ваз 2101,21011,нива 2121,камаз,газ производство Освар Россия. Оптика отличного качеств...
08:29, 25 жовтня
Головка блока цилиндров новая в сборе. Приминается: Volkswagen Touareg, 7LA Volkswagen Transporte...
10:55, 24 жовтня
Складная крышка кузова Toyota Hilux 2016-2020+ - изготавливается индивидуально под каждое авто. Разн...
13:46, 24 жовтня
Блок фары с ходовыми огнями производство Россия . Устанавливается на 2108-2109 и модификации . Отде...
12:21, Вчора
Надаємо послугу по хонінговці блока у Львові. Проводиться образивними хонами американської фірми Sun...
10:25, 17 жовтня
Российская серия фар основного света для авто Заз 1102 Таврия и 1103 Славута(серия Альфа) в полной к...
12:21, Вчора