
11:24, 8 серпня 2016 р.
У Хмельницькому молодик намагався відправити поштою посилку з гранатою (Фото, Відео)
Посилку з піротехнічними засобами військового призначення хотів відправити чоловік на одному з поштових відділень міста.
Працівник поштового відділення зателефонував на лінію «102» та повідомив, що молодий чоловік намагається відправити посилку з підозрілими предметами, схожими на вибухівку.
Екіпаж патрульної поліції виїхав на місце події та затримав 21-річного жителя Мукачево з коробкою, в якій знаходилося 6-ть предметів. Вміст посилки був ззовні схожим на вибухові пакети, а також дві ручні димові гранати білого та чорного диму, які за своїми технічними характеристиками відносяться до піротехнічних засобів військового призначення.
Предмети вилучено та направлено на дослідження в Хмельницький НДЕКЦ МВС України.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї караються законом позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:37
12 грудня
14:01
11 грудня
16:19
7 грудня
Оголошення
20:57, 30 листопада
19
11:23, 5 грудня
15:08, 9 грудня