• Хмельницький боксер став бронзовим призером Кубку України (Фото)
18:22, 12 вересня 2016 р.

Хмельницький боксер став бронзовим призером Кубку України (Фото)

Закінчилися змагання з боксу серед чоловіків. З 06 по 11 вересня в Маріуполі проходив міжнародний турнір класу А: Кубок України – 48 меморіал Макара Мазая з боксу серед чоловіків.
Команду Хмельницької області представили вихованці Хмельницької ДЮСШ 2 «Авангард» та спортклубу «Епіцентр». Серед них Сергій Чайка (вагова категорія «75 кг»), Степан Грекул (вага «81 кг»), Дмитро Смагула (вагова категорія «91 кг»), Максим Боруца (вагова категорія «+91 кг»).
Сергій Чайка, Дмитро Смагула, Максим Боруца не змогли пробитися до медального заліку Кубку України. Спортсмени програли у чвертьфінальних двобоях. Хлопці зайняли п’яті сходинки у своїх вагових категоріях.
Степан Грекул, який представляє Хмельницьку i Чернiвецьку областi переміг донецького бійця ТКО в 3 раунді та пройшов в 1/2 фіналу Кубку України. У півфіналі він поступився вінничанину Владиславу Михайлову. Степану вдалося здобути «бронзу».