• Хмельницький пілот посів четверте місце на всеукраїнських змаганнях з автогонок (Фото)
16:40, 5 травня 2016 р.

Цих вихідних столичний автодром «Чайка» приймав гонщиків та любителів автівок з усієї України. 30 квітня відбулося офіційне відкриття сезону «RTR Time Attack 2016». Хмельницький пілот взяв участь в першому етапі змагань та посів 4 місце у своєму класі.
Змагання у Києві стали першим етапом національної серії «RTR Time Attack 2016». Гонщики у цьому сезоні з’їжджатимуться також в Одесі, Львові та Полтаві. А у вересні символічно закриють сезон у Києві.
«Вперше я побував на автомобільному заході такого рівня, – ділиться враженнями для 0382.ua хмельницький автогонщик Максим Баклушин. – Це ж легендарна Чайка Ринг, я думаю, що кожен хотів би випробувати свій автомобіль на цьому треку».
2
Хлопець розповідає, що отримав шалену дозу адреналіну та нових драйвових вражень. Задоволений й організацією заходу та своїми суперниками. Їх він назвав серйозними. Зізнається, що це його не лякає, адже суперники мають бути гідними.
«Я зробив все що міг, але в призери вирватись не вдалось. Було дуже важко змагатись з реально «вкатаними» пілотами з потужнішими та краще підготовленими машинами, – розповідає Максим. – Все, що я зробив в сумі дало чудовий результат, і на крутих поворотах машина не поступалась в керованості «японкам». А от потужності було недостатньо, щоб обійти «прокачані» VTEC-и. Я сприйняв це, як виклик».

Хмельницький пілот посів четверте місце на всеукраїнських змаганнях з автогонок (Фото), фото-1

Максим змагався у класі «Club Sport S3». Клас склав 10 учасників з Києва, Харківської та Львівської областей. Більше пів сотні гонщиків у шести групах змагалися за переможні місця.
Перше місце в класі «S3» посів пілот на «Honda Civic Coupe» (Київ), друге – на «Honda CRX» (Київ), третє – на «Honda Civic» (Харків). Хмельницький гонщик Максим Баклушин посів четверте місце на авто «Ваз 21104».
1
Гонщик зізнається, що траса виявилася складною. До кінця дня змагань з дистанції зійшло шість автівок. У однієї на повороті вирвало шпильки і відірвалось колесо, у іншої – вибухнув двигун і по трасі на повороті розлилось мастило. Гонщикам довелося добряче понервувати на старті, поки мастило змивали і готували трасу до чергового заїзду. Декілька машин розбилися на поворотах.
Окрім офіційної частини, тобто самих змагань на трасі, для пілотів, глядачів та вболівальників підготували розважальну програму. Був доступний прокатний картинг з заїздами, як на треку «Чайки». Провели також змагання з тюнингу та дрифтингу на радіокерованих автомобілях (RTR UDRC Cup).
4
dUxaQYoS7mQ
У перерві між заїздами провели показові виступи з дрифту і стантрайдингу (екстремальні трюки на мотоциклах). А усі бажаючі посидіти на місцях штурманів, могли скористатися послугами дрифт-таксі.
fUtqCmN6PCU (1)
Уже 24-25 червня відбудеться другий етап змагань. Проходитиме він у Одесі. Після приїзду з Києва Максим уже активно почав готуватися до наступної поїздки та націлений на перемогу.