• Хмельницький пілот посів перше місце у драг-рейсингу в Вінниці (Фото, Відео)
15:14, 29 травня 2016 р.

Хмельницький пілот посів перше місце у драг-рейсингу в Вінниці (Фото, Відео)

Автогонщик з Хмельницкого Максим Баклушин посів перше місце у Національних змаганнях «Чемпіонат Вінниці та Вінницької області з дрег-рейсінгу 2016».
Чемпіонат Вінниці з автомобільного спорту з перегонів на прискорення – драг-рейсінгу проходив на місцевому аеродромі  «Калинівка». Туди з’їхалися любителі автівок, адреналіну та пілоти, які жадали перемогу. За почесними місцями відправився й хмельницький пілот Максим Баклушин.
1
Більше півсотні пілотів змагалися за звання кращого у своєму класі. Максим став переможцем в класі «до 1600 см3».
Хмельничанин оцінив цікаву трасу та суперників.
«Суперники у Вінниці були достойні: сильні пілоти, затюнінговані машини. Змагатися було цікаво з такими гонщиками», – розповідає для 0382.ua Максим.
3
У змаганнях міг взяти участь кожен бажаючий. Були сформовані любительські класи для будь-яких автомобілей та мотоциклів.
Змагання відбудуться за сприяння Вінницької міської ради та Вінницької обласної федерації дрегрейсингу та дріфту.
До слова, драг-рейсінг — гоночне змагання, що є спринтерським заїздом на дистанцію в 402 метра (1/4 милі). Рідше проводяться заїзди на 1/2 милі (близько 804 м), 1/8 милі (201 м) або на мірну милю (1 тис. 609 м). Такі змагання є перегонами на прискорення, які проводиться на прямій трасі.