28 – 30 вересня відбудеться черговий відбірковий етап обласного конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”, який проходить в рамках міжнародного фестивалю “Sanremojunior-Україна”.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців, виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва. Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі у складі якого Народний артист України, український поет, автор сотень пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України, український співак і композитор Тарас Петриненко та інші провідні виконавці та музичні діячі.

Абсолютний переможець національних відбіркових змагань в Україні отримує право взяти участь у світовому фіналі конкурсу “Sanremojunior” в Сан-Ремо. Ексклюзивні права на проведення конкурсу “Sanremojunior” в Україні належать громадській організації “Яскраві діти України”, яка запрошує талановитих дітей з усіх куточків Хмельницької області взяти участь у відбірковому етапі конкурсу!