Шановні друзі та всі палкі шанувальники кішок!

Клуб «Оскар» запрошує Хмельничан на гостей міста відвідати 30 вересня – 01 жовтня Міжнародну виставку кішок «Маленький ювілей 5+».

На виставці Ви зможете познайомитись з представниками різних порід кішок. Граційні Сфінкси та Сіами, величні Мейн-куни, вишукані Абіссіни, чарівні Шотландці, пухнасті Перси, улюбленці Хмельничан - Бенгали і багато, багато інших!

У програмі виставки заплановано проведення різноманітних конкурсів для учасників та глядачів, серед яких: конкурс дитячого малюнку «Мій домашній улюбленець», творчій конкурс віршів та пісень «Котик-Муркотик», «Конкурс костюмів», Монопородні шоу кішок, Best in Show – вибір кращого представника виставки на думку експертівів. По традиції, кожен відвідувач може віддати свій голос за вподобану тварину.

Кіт або кішка, яка набрала найбільшу кількість голосів, отримає приз «Глядацьких симпатій» - кубок та розетку від КЛК «Оскар» та всіх Хмельничан. В продовж двох днів виставки будуть працювати представники різних кормових компаній та зоотоварів, де можна буде отримати консультації по годуванню та догляду за своїми домашніми улюбленцями. А можливо, і придбати все необхідне для нового пухнастого члену сім’ї, якого Ви зустрінете саме не виставці!

Якщо Ви хочете помилуватись красою і грацією кішок чи придбати домашнього улюбленця, приходьте 30 вересня – 01 жовтня у виставковий зал Торгово-промислової палати за адресою вул. Подільська 109/1 з 11:00 до 18:00.

Довідки за телефоном: +38(067) 905 15 86 Юлія