>

Воно

Жанр
жахи, трилер, драма
Країна
США
Рік
2017
У ролях
Білл Скарсгард, Фінн Вулфард, Хав'єр Ботет, Ніколас Хемілтон, Джейден Ліберер, Меган Чарпентьє
Режисер
Андрес Мускетті
Сценарій
Гарі Доберман, Чейз Палмер, Стівен Кінг
Час
135

Коли в містечку Деррі, штат Мен, починають пропадати діти, кілька хлопців стикаються зі своїми найбільшими страхами і змушені помірятися силами зі злісним клоуном Пеннивайз, чиї прояви жорстокості і список жертв йдуть в глиб століть.

Інші фільми зараз

комедія, сімейний, Україна, 2025
жахи, слешер, США, 2025
бойовик, детектив, комедія, кримінал, мультфільм, пригоди, сімейний, США, 2025
драма, комедія, кримінал, трилер, Південна Корея, Франція, 2025
мультфільм, пригоди, сімейний, Норвегія, 2025

Рецензія

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або для написання відгуку
Відгук:

Завантажити фото:
Афіша
Показати
Фільтри