Центр підтримки бізнесу м. Хмельницький запрошує жінок-керівників та власниць малого чи середнього бізнесу взяти участь у тренінгу «Ключі до фінансового менеджменту», який відбудеться 5-6 та 30-31 жовтня 2017 року (два модулі) у м. Хмельницький (Агенція сталого розвитку АСТАР, вул. Героїв Майдану, 38). Захід підтримується Європейским банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейского Союзу.

Курс спеціально розроблений для жінок-підприємців і складається з двох навчальних модулей, по два дні кожен, з перервою між ними. Учасниці будуть мати час для застосування на практиці знань, отриманих під час першої сесії, і підготувати питання до другої. Відповідно, Вам не доведеться залишати свій бізнес надовго. Курс заснований на кращих міжнародних практиках, перекладених на нашу специфіку, і глибоких експертних знаннях. Курс є інтерактивним, і включає в себе практичні вправи та реальні приклади.

За 4 дні навчання учасниці тренінгу дізнаються:
• Як з фінансової звітності розуміти, що насправді відбувається з Вашим бізнесом?
• Що робити, щоб Ваш прибуток ставав все більшим і більшим?
• Як скласти і виконати план?
• Як виявляти ризики і чи можна з ними щось зробити?
• Як вибудувати систему фінансового менеджменту?
• Як вибрати джерело фінансування бізнесу?
• Які ключові навички необхідні для переговорів з банками, венчурними компаніями і бізнес-ангелами?

Матеріали тренінгового курсу розроблені компанією APPLICATIO Training & Management (Німеччина) у співпраці з CEFE (Сербія). Тренінг проведуть два досвідчених тренери, акредитовані ЄБРР, які спеціалізуються на навчанні управлінню фінансами власників компаній і «нефінансових» керівників.

Детальніше про курс та тренерів читайте в анонсі goo.gl/5ZVcsa


Завдяки підтримці наших донорів ви сплачуєте лише частину вартості тренінгу. Пільгова вартість чотириденного тренінгу «Ключі до фінансового менеджменту» складає 3085 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, легкі сніданки, кава-паузи та обіди. Кількість місць обмежена, буде проводитись відбір учасників.

Для того, щоб зареєструватись на тренінг, необхідно до 02 жовтня включно заповнити онлайн-заявку – (https://form.jotformeu.com/72646094928367). Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою.