Парк святкування днів народжень у Хмельницькому "Дитяча Планета" – це територія в 3 тисячі квадратних метрів і не тільки! У нас Ви знайдете велику батутну зону для дітей та дорослих.

Окрім того, у нашому парку святкування днів народжень є такі кімнати: Ніндзяго, Монстер Хай, Тачки, Свинка Пепа, Людина Павук, Планета, Посіпаки.

У нас, Ваша дитина зможе випробувати свої сили у лабіринті, провести гру зі справжніми повітряними гарматами, побавитись у басейні з кульками, випробувати свої сили у мотузковому парку та на тарзанкі, прокататись на каруселі. Вас також приємно здивують:

- майстер-класи для дітей;

- сцена для проведення дитячих свят та корпоративів;

- величезний фуд-корт, на якому будуть представлені кухні світу;

- власний кондитерський цех.

11081479-1609142772655572-6025025187472529650-n

Святкові кімнати парку оформлені в стилі відомих мультфільмів: Людина-павук, Ніндзяго, Тачки, Принцеса, Небесна кімната, Monster High, Міньйон, Свинка Пепа, Майнкрафт, Фіксики, Angry Birds. Казкові аніматори "Дитячої Планети" створюють святкову атмосферу, а привітання на величезній сцені "Дитячої Планети", торт з свічками та традиційною піснею, подарунки від парку, медаль та диплом іменинника, професійне фото - все це в Дитячій Планеті створено для того, щоб кожен маленький іменинник відчув себе особливим у свій день!

«Дитяча Планета» у Хмельницькому – вже 12-й в Україні  дитячий парк святкування днів народження мережі.

Зона з кульками