Святковий концерт з нагоди 140-річчя від дня народження О.І.Реріх - філософа і вченої, публіциста і письменниці, автора книг про Будду, про Сергія Радонезького, автора багатьох томів духовно – філософських листів – опублікованих і ще неопублікованих. Олена Іванівна зібрала і видала Криптограми Сходу, переклала з англійської складну філософську працю О.П.Блаватської «Таємна доктрина».
Вона – дружина, невтомна супутниця і натхненниця творчості великого художника і громадського діяча Миколи Реріха. Мати, що дала світу двох синів: відомого у світі вченого сходознавця Юрія Реріха і всесвітньовідомого художника Святослава Реріха.
Спадщина, залишена Оленою Іванівною, сповнена великою любов’ю до людей, мудрістю, оптимізмом, вірою в краще майбутнє.
Вона писала: «Любіть людей, вони так потребують безкорисливої любові!».
Все Її життя було Даром Любові людству.
В програмі прозвучать твори Д. Бортнянського, А. Вівальді, Т. Альбіноні, В. Моцарта, О. Респігі, Г. Генделя, Дж. Качінні, М.Дремлюга, М.Скорика, О. Герасименко.
ВХІД ВІЛЬНИЙ