Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії

Диригент - Деніель Ханссон (Швеція)

 

Даніель Ханссон – музичний директор університету Мальме на півдні Швеції (досить молодий заклад, заснований у 1998 році), а також художній керівник і головний диригент університетського оркестру.  

Оркестр разом із хором він започаткував у 2000-му році, а команда музикантів полягає в основному із студентів, співробітників та випускників університету, нараховує близько 50 осіб в оркестрі і 40 у хорі. Нині вони мають виступи по усій Швеції, а у літній час гастролюють містами Італії, Німеччини, Китаю, Албанії, Чехії, Хорватії, України та навіть Бразилії і Куби.

Деніель Ханссон  закінчив Академію музики в Пітеї, де навчався хоровому диригуванню у професора Еріка Ерікссона та професора Еріка Вестберга.

Диригент співпрацює з кількома швецькими оркестрами та співпрацює з Філармонійним оркестром Монте-Карло та хором Манауського Оперного Театру. Проводить майстер-класи з диригування у Федеральному  Університеі Ріо-де-Жанейро.  

У 2003 році Ханссон отримав стипендію Еріка Ерікссона. 

З березня 2019 року Деніель працює на факультеті диригування та композиції у Львівській Національній Музичній Академії імені М. Лисенка (між двома музичними закладами підписаний п’ятирічний контракт).

 

 

У програмі твори композиторів Г. Ернста, Х. Рема, Д. Вірена, Л. Ларссона, К. Аттерберга

 

Квитки у касі філармонії!

Музичний абонемент діє!