Запрошуємо усіх до Zoo Світу: контактна виставка мавпочок та їх друзів.

Захід пройде з 21 листопада по 15 грудня у Montblanc.

На виставці представлено 14 видів тварин. Можна побачити різноманітних карликових мавпочок, крокодила, котячих лемурів, тукана та величезних папуг.

Є декілька видів мавпочок: зелена, карликовий червонорукий тамарін, дві пари біловухих ігрунок, бурий капуцин, капуцин плакса та буроголовий тамарин. Також тут є макака резус та незвичний вид пухнастих мавп – тамарін жоффруа. Першими зустрічають відвідувачів карликові мавпочки – біловухі ігрунки. Вони дуже грайливі та охоче позують на камеру. Особливу увагу відвідувачів привертають маленькі єноти. Їм близько двох місяців. Граються з відвідувачами через клітку, бешкетують між собою та просять смаколиків. У двох різних клітках живуть котячі лемури. Їх розділили після того, як у них з’явилося поповнення. Малюка у них забрали, тож мама зараз агресивна. З ними гратися не радять, хоча фото під наглядом працівників залу зробити можна. Посередині залу у скляному вольєрі стоїть крокодил. Поруч – декоративний кролик, який привертає увагу малечі.

Всі охочі можуть нагодувати тваринок. Продуктовий пакунок для них можна придбати на касі. Зараз мавпочкам дають сезонні фрукти та овочі: абрикоси, моркву й огірки. Єноти їдять солоденьке – фрукти і горіхи.

Виставка працюватиме без перерви та вихідних, початок з 10:00 до 20:00.

Для відвідувачів віком до трьох років вхід безкоштовний.

Вікове обмеження: 0+

Детальна інформація та вартість квитків за номером: (050) 50 53 570, (098) 59 82 830