22 червня, вівторок о 18.30 до Хмельницької обласної філармонії запрошує Заслужена артистка України ФАТІМА ЧЕРГІНДЗІЯ на сольний концерт "Мій милий, тебе кохаю"!

У супроводі:

Фортепіано - Лариса Полатайко

 

У програмі: 

 

Р. Шуман Вокальний цикл на слова А. Шаміссо "Любов та життя жінки ".

Твори: В.А.Моцарта, Ф. Шуберта, Й. Брамса.

 

Фатіма Чергіндзія - Заслужена артистка України, у Хмельницькій обласній філармонії працює з 2003 року. Виступає з Академічним симфонічним оркестром та Камерним оркестром, з Академічним ансамблем пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Співачка володіє лірико-колоратурним сопрано, пронизаними теплими, оксамитовими відтінками. Солістка виступає з концертами в Україні та за її межами: Італія, Австрія, Фінляндія, Польща, Абхазія. Артистка постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, її відкритість та доброзичливість завжди викликають у слухачів відповідні почуття. Відзначена іменною стипендією «Чарівність таланту». А також є стипендіатом Премії Міського голови (2019).

Фатімі Чергіндзії властивий дар сценічного перевтілення. Особливо яскраво вона це продемонструвала в партіях Одарки з опери Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм»  на святкуванні Дня незалежності, партії головної героїні Ганни в опері "Украдене щастя" Ю. Мейтуса, партії Варвари у опері "Богдан Хмельницький" К. Данькевича, Стехи у опері "Назар Стодоля" К. Данькевича, а також у операх "Іоланта" П.І. Чайковського, "Казка про царя Салтана" М. Римського-Корсакова, "Алеко" С. Рахманінова, "Травіата" Верді, "оперетті "Летюча Миша" Й. Штрауса, "Кармен" Бізе, у моноопері "Листи Кохання" В. Губаренка.

Оркестрові партії: К. Oрф “Carmina Burana”, Р. Шуман "Frauenliebe und leben", В. Моцарт “Requiem”, Россіні “Stabat Mater”, Перголезі “Stabat Mater”. 

Фатіма Чергіндзія є лауреатом багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів академічної та сучасної музики, нагороджена почесними відзнаками Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2005), Почесною грамотою обласного управління культури, Хмельницькою обласною премією імені Т.Г. Шевченка (2010). Має звання лауреата «Людина року 2011».

Фатіма Чергіндзія неодноразово була запрошена у журі конкурсів, серед яких: «Красо України, Поділля» (2017), Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву імені В.Заремби (2018), Всеукраїнський фестиваль-конкурс української академічної музики «Класик-проект» присвяченого пам’яті Ю. Мейтуса (голова журі, м. Кропивницький, 2018).

 

 

 

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі